Haber Detayı
19 Aralık 2012 - Çarşamba 19:13 Bu haber 4925 kez okundu
 
YOLUNA İLK GÜNKÜ İNAÇ VE GAYRETLE DEVAM EDİYOR
Yaşam Haberi
YOLUNA İLK GÜNKÜ İNAÇ VE GAYRETLE DEVAM EDİYOR

ACAR METAL Firma sahibi Murat Acar”, Firmamız, 1995’den bu yana Samsunun 19 Mayıs ilçesinde hizmet vermektedir. Acar Metal geleceğinde de dünyadaki gelişmelere ayak uydurmak farklı potansiyeli ile daha geniş çevrelere hitap etmek için ülkemizdeki ve ilçemizdeki hızlı değişimi takip edip devletimizin ilçemizde hayata geçirdiği projeler bizimde ufkumuzu açmıştır. İlçemize bakış açımız çok daha farklı artık. Eskiden 5 yıl ileriyi göremiyorduk imalatçı firma olarak artık ayaklarımız yere çok sağlam basıyor”dedi.

        İlçemizdeki firmalar önümüzdeki avantajları çok iyi değerlendirmeliler. Devletin ilçemize yatırımları çok hızlı sürüyor farklı ihtiyaçlar doğuyor, diyen Murat Acar, Proje projeyi doğuruyor boşluğu ilçemiz genç iş adamları doldurmalı keşke dememek için gece gündüz çalışmalıyız yarın çok geç olabilir.

      19 Mayıs ilçemizde ismine yakışır gençlikle ilgili yatırımlar hızlı bir şekilde devam ettiğini görüyoruz, on yıl önce neredeydik on yıl sonra çok daha mükemmel olacağına inanıyorum. Müthiş projeler insanlarımızın hizmetine sunuldu ve sunulacak, ilçemizde bir hava alanı olması, fakülte kolu olması, turizm bölgesi olarak nebiyan mevkiinde izci kampı yapımı, ihale edilerek başlaması baraj etüt çalışmaları açıkçası bizi de heyecanlandırıyor.

     19 Mayıs ilçemizde devletimizin yapmış olduğu projelerden dolayı özellikle Gençlik ve spor Bakanımız SN. Suat KILIÇ’A teşekkürlerimizi bir borç biliriz, ilçemizden içimizden genç bir bakanın olması ayrı bir avantaj elimizdeki imkânları yeterince değerlendiremiyoruz. Dünya gözünü ülkemize dikmiş durumda işletme ve müteşebbis olarak baba ve dedelerimizi yıllarca çalıştırmışlar ülkelerinde şimdi taktik değiştirerek ülkemize gelip bizi de çalıştırmak niyetindeler.

     Kurtuluşa giden yolda ilk adımın atıldığı Samsun’umuza yakılan istiklal meşalesine layık olmaya çalışacağız onun içinde akıl uygulamadan önde olmalı hayal gücümüzü çok iyi kullanmalıyız.

    ACAR METAL yoluna ilk günkü inanç ve gayretiyle devam ediyor.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: yoluna, ilk, günkü, inaç, gayretle, devam, ediyor
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YOLUNA İLK GÜNKÜ İNAÇ VE GAYRETLE DEVAM EDİYOR
YOLUNA İLK GÜNKÜ İNAÇ VE GAYRETLE DEVAM EDİYOR
YOLUNA İLK GÜNKÜ İNAÇ VE GAYRETLE DEVAM EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı