Haber Detayı
31 Ocak 2013 - Perşembe 19:13 Bu haber 1829 kez okundu
 
YILMAZ'DAN DEREKÖY ÇIKARMASI
Gündem Haberi
YILMAZ'DAN DEREKÖY ÇIKARMASI

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Turizm Beldesi olan Dereköy’e kurmaylarıyla birlikte çıkarma yaptı.

HER GELİŞİMDE DEREKÖY DEĞİŞİYOR

Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ilk olarak belediyeyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal'dan bilgi aldı. Başkan Yılmaz, "Dereköy’e her gelişimde bütün sorunları çözülmüş değişik bir Turizm beldesi görüyorum. Çalışmalarınızı basından takip ediyorum” dedi.

“DEREKÖY SAHİLİNİ İNCELEDİ EN KISA ZAMANDA DEĞERLENDİRİLECEK”

Yusuf Ziya Yılmaz, Kurmayları ve Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal'la birlikte Samsun ilçelerinde 23 Beldeye yapılan parklardan biri olan Dereköy parkını inceledi.

Beldeye yakışır bir park gördüğünü söyleyen Yılmaz, "Dereköy beldesinde yapılan park son derece mükemmel ve modern çağın şartlarına uygun şekilde yapılmış. Parkın Turizm yeri olan beldemize yakışır bir görünümü var. Vatandaşlarımız için bütün imkânlar düşünülmüş ve hizmete sunulmuş Dereköy Beldesine hayırlı olsun" dedi.

Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal, "Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Belediyemize ziyaret etmeleri bizi onurlandırmıştır. Kendisinin Dereköy sahiliyle alakalı çalışmalarının olacağını sahilin Turizm açısından önemli bir yere sahip olduğunu buranın değerlendirileceğini belirtti. Sahilimizi en kısa zamanda değerlendirilip Beldemize Turizm alanında çalışmalar yapılacağını” söyledi. Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Belediye personeli ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: yilmazdan, dereköy, çikarmasi
Yorumlar
Haber Yazılımı