Haber Detayı
06 Mayıs 2021 - Perşembe 14:47 Bu haber 1443 kez okundu
 
Yasağı İhlal Etmeyin
19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, tam kapanma nedeniyle kolluk kuvvetlerinin uygulama yaptığı noktayı denetledi.
Gündem Haberi
Yasağı İhlal Etmeyin

Hep Birlikte Mücadele

Uygulanan tam kapanma nedeniyle 19 Mayıs İlçesinde şehir giriş çıkışları kontrollü sağlanıyor. Kolluk kuvvetleri izin belgesi olmayan vatandaşların geçişine izin vermiyor.

19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “17 günlük tam kapanmada sokağa çıkma kısıtlamasından muaf kişiler hariç vatandaşlarımızdan ricamız yasağı su istimal ederek sokakta bulunmasın. Lütfen daha dikkatli olalım. Tedbirleri ihlal eden durum ve kişilere karşı en ufak tavizde bulunmayacağımızı, müsamaha veya hoşgörü göstermeyeceğimizi bir kez daha hatırlatıyorum. Sorumluluk sahibi ve dikkatli vatandaşlarımız ile esnafımızı tebrik ediyor, kendilerine en kalbi teşekkürlerimi gönderiyorum” diye konuştu.

 

Kaymakam İbrahim Civelek, “Tam kapanma dönemi içerisinde 8 ve 15 Mayıs 2021 tarihlerine denk gelen Cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında sadece yaş sebze/meyve ile fide satışı yapan pazar yerleri açık olacak. Vatandaşların yaş sebze/meyve ve fide ihtiyaçlarını temin amacıyla ikametlerine en yakın pazar yerine gidip gelebilmelerine izin verilecek ”dedi.

 

Uygulamaya, 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Serkan Kalınbacak ve 19 Mayıs Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet Örnek Katıldı.

HARUN YAZICI

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Yasağı, İhlal, Etmeyin,
Yorumlar
Haber Yazılımı