Haber Detayı
15 Mart 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 5202 kez okundu
 
VEKİLDEN TIP BAYRAMI ZİYARETİ
Sağlık Haberi
VEKİLDEN TIP BAYRAMI ZİYARETİ

 

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla 19 Mayıs Devlet hastanesi Başhekimi M. Akif Gün’e kutlama ziyaretinde bulundu.

Sağlığın insan hayatında ki önemini belirten Şimşek, "Sağlık alanında yapılan hizmetlerin insana yapılan en büyük yatırım olduğunu söyledi. Sağlık insana yapılan en büyük yatırımdır. Kanuni Sultan Süleyman’ın söylediği ‘Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi’ sözü sağlığın önemini çok güzel arz ediyor. İnsan sağlığının korunması ve hastaların sağlığına kavuşması için sağlık çalışanlarının gösterdikleri çabaları takdirle karşılıyoruz. Her sağlık çalışanının yeri vazgeçilmezdir. Sağlık çalışanlarımız, vatandaşlarımızın sağlığı konusunda en önemli görevi üstlenmektedir. Bu kutsal görevi özveriyle yerine getiren, Hastane Yöneticisi M Akif  şahsında tüm hastane personelinin ve ülke genelindeki sağlığımızın emanetçisi tüm doktorlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Kendiside  diş hekimi olan MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, hastaneyi gezerek günün anlam ve önemini belirten çiçekleri hastane personeline tek tek verdi. Ziyarette MHP ilçe Başkanı Murat Küçük'te hazır bulundu. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: vekilden, tip, bayrami, ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı