Haber Detayı
26 Şubat 2013 - Salı 19:13 Bu haber 2856 kez okundu
 
VEDA YEMEĞİ İLE UĞURLANDI
Gündem Haberi
VEDA YEMEĞİ  İLE UĞURLANDI

 

 

19 Mayıs Tapu Sicil Müdürü Mustafa Efendioğlu Bafra  Tapu sicil müdürlüğüne tayini çıkan Müdür Yardımcısı  Fatma Müberra Yazıcıya veda yemeği düzenledi.

Veda yemeğinde konuşan 19 Mayıs Tapu Sicil Müdürü Mustafa Efendioğlu,”Kamu görevlisinin bir yerde kalması kendi iradesinde değildir. Ben Fatma Hanımla  üç yıldır çalıştım. Daha eski çalışan arkadaşlarımız var. Fatma hanım bizim dairemizin tamamının ablasıydı. İşini hep özveriyle yapmıştır.Bizden ayrılıp gitmesine üzüldük uzak yere gitmemesi bizim için teselli oldu. istediği zaman gelip gideceği bir yere tayini çıktı, yemeğimize katılan her kese teşekkür ediyorum” dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,”Fatma Müberra Yazıcı hanım efendi işinde çok başarılı, çalışmalarıyla vatandaşlara yardımcı olan bir idarecimizdi.  Biz onu tekrar 19 Mayıs ilçemize  bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Veda yemeğine 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Tapu Sicil Müdürü Mustafa Efendioğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Dilek, Davut Yaman, ilçe Nüfus Müdürü Ramazan Akkoyun, Milli Emlak personeli ile Tapu sicil personeli katıldı. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: veda, yemeği, , ile, uğurlandi
Yorumlar
Haber Yazılımı