Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 09:13 Bu haber 2379 kez okundu
 
VATANDAŞIMIZA KALİTELİ HİZMET SUNUYORUZ
PTT 19 Mayıs Merkez Müdürlüğü 179.kuruluş yılı nedeniyle 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güneri makamında ziyaret etti.
Gündem Haberi
VATANDAŞIMIZA KALİTELİ HİZMET SUNUYORUZ

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, ”Cumhuriyet’ten önce kurulmuş olan PTT vatandaşa olan hizmetini 179 yıldır aralıksız devam ettiriyor. Son gelişmelere uyum sağlayarak büyük bir atılım sağlayan PTT bir dünya şirketi olma yolunda büyük adımlar atmaktadır." dedi.

PTT 19 Mayıs Merkez Müdürü Oskay Ünlü, “Müdürlüğümüz 179 yıldır hizmet veren köklü bir kuruluş olan posta ve telgraf teşkilatının ilçemizde halkımıza kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için deneyimli ve güler yüzlü 12 personelimiz ile  merkez müdürlüğümüz, muşta şubemiz Yörükler acentesi ile 7/24 saat hizmet veren pttmatik ile halkın hizmetindedir. Türkiye’de banka posta lojistik ve aynı zamanda PTT sel markası ile GSM operatörleri alanlarında hizmet veren tek kurum olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.19 Mayıs ilçemizde tüm bu alanlarda tecrübesi teknolojisi Türkiye çapında yaygınlaşmış hizmet ağı ile ekonomik hızlı ve güvenli kaliteli hizmet sunmak misyonumuzdur.

Para posta PTT bankalar arası para transferi, pttsel  HGS   (KEP)  kayıtlı elektronik  posta  KİŞİSEL PUL, PTT Altın PTT sigorta tüm fatura ve kredi kartı tahsilatı havale ve posta çeki, kargo kurye ekonomik kaliteli hizmet için 19 Mayıs halkını PTT işyerlerimize bekliyoruz ”dedi.

Beyzagül GÖREN

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: VATANDAŞIMIZA, KALİTELİ, HİZMET, SUNUYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı