Haber Detayı
31 Aralık 2012 - Pazartesi 19:13 Bu haber 9639 kez okundu
 
TEPEKÖY KÖYÜNDE KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA BULUŞMASI
Gündem Haberi
TEPEKÖY KÖYÜNDE KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA BULUŞMASI

 

 

Tepeköy Köyü Muhtarı  Süleyman Gümüş, Tepeköy’de evinin önünde hamsi mangal partisi düzenledi.

Davete Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İbrahim Eren, Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal, İl Genel Meclis Üyesi Bayram Konuş, Ak Parti  19 Mayıs Teşkilat başkanı Mehmet Aydın, Eski il genel meclis üyesi Mahmut Çakmak, Doktor Aydın Kola, Bafra Özel idare şefi Himmet Şimşek,19 Mayıs Özel idare şefi Hakan Kandemir, Çandır Köyü Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Ev, Karacaoğlu Köyü Mümin Algan ve Tepeköy Köyü Muhtarı Süleyman Gümüş katıldı.

Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal, "Bu güzel pazar gününde bu samimi ortamı sağlayan Tepeköy Köyü Muhtarımız Süleyman Gümüş’e teşekkür ediyorum" dedi. Topal, "Ak Parti yalnız Türkiye’nin değil, aynı zamanda bölgemizin ve dünyanın partisidir. Dünyaya yön verecek bir partinin liderine yerel bazda destek vermemiz lazım. Bunun için tabanın bilinçli ve donanımlı olması gerekli. Ülkemizi, milletimizi medeniyetler yarışında daha da ileriye götürmenin gayreti içerisinde olan partimize elbirliğiyle destekte bulunmalıyız” dedi.

Davete katılan İl Genel Meclis Üyesi Bayram Konuş, "Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Kurban Bayramında bayramlaşma töreninde açıkladığı Anadolu Lisesi hakkında açıklama yaptı.

Konuş Açıklamasında, "İlçemize yeni bir Anadolu Lisesi kazandırılacak, bunu 2013 yatırım planına aldık, 19 Mayıs İlçemize hem yeni bir Anadolu Lisesi, hem de yeni bir Anadolu İmam Hatip Lisesi yapılacak bunları 2013 yatırım programına aldık" dedi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: tepeköy, köyünde, kaynaşma, dayanişma, buluşmasi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TEPEKÖY KÖYÜNDE KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA BULUŞMASI
Yorumlar
Haber Yazılımı