Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 15:18 Bu haber 1869 kez okundu
 
TEKRAR BİR ARAYA GELMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
19 Mayıs Muhtarlar Derneği 19 Ekim Muhtarlar günü nedeni ile yemekte bir araya geldi.
Gündem Haberi
TEKRAR BİR ARAYA GELMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Düzenlene yemeğe 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serkan Kalınbacak, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık ve Daire amirleri eşlik etti.

19 Mayıs Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Karakartal, “Uzun bir süreden sonra tekrar bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz biriz beraberiz. Her daim yanımızda olan 19 Mayıs İlçe Kaymakamımız İbrahim Civelek, Tüm muhtarlar olarak bize her zaman destek veren 19 Mayıs Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu’na teşekkür ederim” dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Muhtarların önemine her zaman vurgu yapan biri olarak şunu net bir şekilde ifade ediyorum, Ne yapılacaksa beraber yapacağız, sizler neye ihtiyacınız varsa onu dile getireceksiniz, bizlerde sizlere bu imkanları mevcut şartlar ne gerekiyorsa onu sağlayarak ve yardımcı olacağız” ifadelerini kullandı.

Günün anısına 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,19 Mayıs Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Karakartal’a plaket takdim etti.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: TEKRAR, BİR, ARAYA, GELMENİN, MUTLULUĞUNU, YAŞIYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı