Haber Detayı
11 Aralık 2012 - Salı 19:13 Bu haber 1740 kez okundu
 
TAM YOL İLERİ
Siyaset Haberi
TAM YOL İLERİ

İKİ İLERİ BİR GERİ DÖNEMİ BİTTİ ARTIK TAM YOL İLERİ

Ak Parti 19 Mayıs Gençlik Kolları Kurucular kurulu Pazar günü sabahı Koç Restorant’ta kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı programına Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı yapan,Ak parti İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Seven ve Kurucular kurulu katıldı. Samimi bir ortamda geçen kahvaltı 19 Mayıs siyaseti, gençlerin siyasetteki konumu ve gelecek siyasi konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

2001 Yılında 19 Mayıs Gençlik Kolları Başkanlığı döneminde beraber çalıştığım arkadaşlarla birlikte olmak beni çok mutlu etti diyen, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Seven sözlerine şöyle devam etti.

Büyüklerimizin bir sözü var 'derdimi seviyorum' ve 'derdi olmayan dünyaya yüktür' diye... Hakikaten insanın bir derdi olmalı ve o derdini sevmeli. Aksi takdirde başarı gelmez. Onun için bizler de derdimizi seviyoruz ve dünyaya yük olmadan şehrimizin ve partimizin yükünü almaya gayret ediyoruz.

Seven ''Gençlik Kolları Kurucusu olmak önemli bir görev. Arkadaşlarım hiçbir karşılık beklemeden sadece partisine ve şehrine faydalı olmanın gayretinde oldular. O günlerin zorluklarına rağmen her seçimde temsil konusunda başarılı gayretlerimiz oldu. Şimdi arkadaşlarımızı kendi iş hayatlarında başarılarını duymak bizleri gururlandırıyor.

Eski arkadaşlarımızla birlikte belki de ilk defa böyle bir toplantı organize ediliyor. İnşallah ikinci toplantı arkadaşlarımızla aldığımız kararla daha geniş kapsamlı olacaktır. Özellikle son yerel seçimlerde aldığımız başarıdan sonra bizler başta olmak üzere arkadaşlarımda siyasetten uzak durduk. Daha fazla kendi işlerimize yöneldik. Fakat üzülerek gördük ki her şey eskisi gibi hiç birşey değişmiyor. Artık eskiden olduğu gibi partimize ve şehrimize sahip çıkacağız. Siyasette mehteran takımı gibi 2 ileri 1 geri dönemleri artık geride bırakıyoruz. Bu günden itibaren Durmayacağız Yorulmayacağız ve Yolumuza devam edeceğiz.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: tam, yol, ileri
Yorumlar
Haber Yazılımı