Haber Detayı
01 Mart 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 1848 kez okundu
 
SPORA OLAN DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEKTİR
Spor Haberi
SPORA OLAN DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEKTİR

 

19 Mayıs İlçesi Atatürk Orta Okulu Futbol, Güreş ve Masa tenisinde 19 Mayıs ilçesini başarı ile temsil etti.

19 Mayıs ilçesi Atatürk Orta Okul Müdürü Onur Gündüzcü, Beden Eğitimi Öğretmeni Özgür Cinel, Sosyal Bilgiler Öğretmeni (Masa Tenisi Antrenörü) Yusuf Erbaş, Güreş Antrenörü Fatih Taş, Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni Hakan Sözen, okul aile birliği başkanı, okul aile birliği üyeleri ve Atatürk Ortaokul sporcuları 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Atatürk Orta Okul Müdürü Onur Gündüzcü ” Yıldız Erkek Futbol dalında Samsun il ikinciliği kazanan futbol takımımız Türkiye Şampiyonası grup elemelerinde ilimiz ve ilçemizi temsil etme hakkı kazanmıştır. Yıldız Erkekler kategorisinde güreş grokoremen dalında Samsun il üçüncülüğü, Yıldız erkekler kategorisinde güreş serbest stilde il dördüncülüğü kazandık ve güreş takımımızda 1. ve 2. olan sporcularımız ilçemizi bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazandılar. Yıldız kızlar kategorisinde masa tenisi dalında il 4.lüğümüz var” dedi. Okul müdürü Onur Gündüzcü başkan Topaloğlu’na “Spora vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederiz. Bu başarılarda başkanımızın maddi ve manevi destekleri çok büyük “dedi.

Başkan Topaloğlu ”Öncelikle tüm sporcularımıza, okul yöneticimize, öğretmenlerimize okul aile birliği başkanı ve okul aile birliği üyelerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarından dolayı da tebrik ederim “diyen başkan Topaloğlu sözlerine şöyle devam etti.”Öğrencilik yaşamında derslerde başarılı olmak kadar sportif ve sosyal faaliyetlerde de etkin olmanın yararlarına işaret etti. Bir öğrenci mutlaka ve mutlaka çeşitli sosyal etkinliklerin de içinde yer almalı. Bu sosyal ve sportif etkinlikler sayesinde de yeni yerler görmeli, yeni arkadaşlıklar edinmeli. Bunların hepsi bir arada olduğu başarıların gelmemesi mümkün değil. Son zamanlarda da gençlerimizin sporun her dalına gösterdikleri ilgi bizleri de mutlu ediyor. İlçemizde son zamanlarda özellikle futbol, güreş, judo gibi birçok spor alanından başarılar elde ettik. Sporcularımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Spora ve sporcuya olan desteğimiz her zaman sürecektir ”dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: spora, olan, desteğimiz, her, zaman, sürecektir
Yorumlar
Haber Yazılımı