Haber Detayı
22 Aralık 2015 - Salı 17:02 Bu haber 1623 kez okundu
 
SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
19 Mayıs Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı.
Gündem Haberi
SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

19 Mayıs Belediyesinde çalışan 29 memuru kapsayan sözleşmeyi 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever imzaladı.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Bütçe imkânlarımız elverdiği sürece bütün çalışanlarımızın haklarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi en çok beni mutlu eder. Tüm çalışan kesimleri imkânlar ölçüsünde desteklemek için gayret ediyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da el birliği ve dayanışma içerisinde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

19 Mayıs Belediyesinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever; “Çalışan memurlara sosyal ve ekonomik katkıların artırılması ve iyileştirilmesi konusunda 19 Mayıs Belediye Başkanı Sayın Osman Topaloğlu’nun teveccühleri ile sosyal denge sözleşmesini imzaladık. Tüm memur arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Tüm belediye çalışanlarımızla birlikte güzel belediyecilik anlayışını hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: 19, Mayıs, Belediyesi, Belediye, Özel, İdare, Çalışanları, Birliği, Sendikası, (
Yorumlar
Haber Yazılımı