Haber Detayı
23 Şubat 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 2515 kez okundu
 
"SEÇİMLERE ŞİMDİDEN HAZIRIZ"
Siyaset Haberi

AK Parti 19 Mayıs ilçe teşkilatı 40. divan toplantısını yaptı. Toplantıya 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Salih Çelik ve Necmi Şener, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Şen, Hasan Uzunlar, Hikmet Yücebaş, İlçe Başkanı İbrahim Eren, Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal, İl Genel Meclis Üyesi Bayram Konuş ve Hüseyin Çiçek, Gençlik Kolları İl Başkanı Caner Göktepe, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti 19 Mayıs ilçe Başkanı İbrahim Eren, "AK Parti 19Mayıs ilçe teşkilatı kuruluşundan bugüne bir aile gibi hareket etmiştir. Ak parti ilçe teşkilatı seçimlere şimdiden hazırdır" dedi.

Eren, "19 Mayıs ilçemizde AK Partinin toplantıları aile içi toplantıları gibi olmuştur.  Siyasette geçmişte en büyük sıkıntılar iletişim eksikliğinden kaynaklanmıştır. Parti içersinde en alt noktadan en tepeye kadar iletişimi sağlamak ve orta noktalarda buluşabilmektir. Doğruları görme adına yapıcı eleştiriler bizi olgunlaştırır. 19 Mayısta Partimize zarar verecek zamansız ve yersiz kişiler için   kısır çekişmelerine  sokak siyasetine  çözüm üretmeyen  asılsız dedikodulara  kesinlikle  müsaade edilmeyecek. Büyük şehir yasasıyla 2014 yerel seçimlerle beraber köylerimiz mahalle oluyor iki beldemiz kapanıp ilçe belediye sınırları içersine dahil oluyor. Köylerde ilçe ve Büyükşehir belediyesine oy kullanabiliyor. 19 Mayıs’ta 2014 yerel seçimler ile ilgili sandık kurullarını tamamladık. 80 sandığımız 700 den fazla üyemizi görevlendirdik. Seçim sandıkta alınır. Partimizin toplam üye ayısı 3983 dür. Yeterli değildir mevcut nüfus kayıtlarında mahalle ve köy listelerine baktığımızda partimizin yakınları dahi üye olmadıkları ortadadır. Üye sayısı üzerinde titizlikle duracağız. İlçemizde baraj üniversite, hava alanı, öğrenci yurdu , Nebiyan dağı izci kampı spor alanları hastane gibi kamu yatırımların  yanında kalkınmanın  temel ilkelerinde  özel sektöründe ilçemizde faaliyet göstermesi  yatırım yapması  istihdam oluşturması  işsizliğin azalmasına katkı sağlayacak   çalışmalar başlamıştır” şeklinde konuştu.

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "19 Mayıs Belediyesinin projeleri hakkında salondaki partilileri bilgilendirdi. Topaloğlu, Türkiye’nin ve Samsunun değiştiği gibi 19 Mayıs ilçesi ‘de değişiyor. Partililerin belediyenin yapmış olduğu projelere sahip çıkmaları vatandaşa en iyi şekilde anlatıyoruz" dedi.

 

Ak Parti Samsun il Başkan yardımcısı Salih Çelik, "19 Mayıs ilçesinin arkasında çok güçlü bir destek var, 19 Mayıs AK parti ilçe teşkilatı teşkilatçılık örneğini en güzel sergileyen ilçelerimizden biri. Önümüzde üç tane önemli viraj var. 2014 yerel seçimleri, Cumhurbaşkanlığı ardından genel seçim var. AK Parti şimdiden seçime hazırdır" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: seçimlere, şimdiden, haziriz
Yorumlar
Haber Yazılımı