Haber Detayı
08 Ocak 2013 - Salı 19:13 Bu haber 2605 kez okundu
 
PAZAR ESNAFI BAŞKANA DERT YANDI
Siyaset Haberi
PAZAR ESNAFI BAŞKANA DERT YANDI

19 Mayıs ilçesi Pazar mahallesinde 19 Mayıs Belediyesi tarafından yaptırılan çok amaçlı modern kapalı Pazaryeri açılarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Yeni açılan pazaryerini gezen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu vatandaşların ve pazarcı esnafının taleplerini dinledi.

PAZAR ESNAFI FİYATI YÜKSEK BULDU

Modern çok amaçlı Pazaryerini Salı gününe alınmasıyla ilçede kurulan pazarı gezen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu esnafı dinledi.

 Pazaryeri esnaflarından Nevzat Şenses, Esnafımız para konusunda belediye ile anlaşamadığını belirterek fiyatın yüksek bir rakam olduğunu söyledi.

SORUNLAR EN KISA SÜREDE ÇÖZÜLECEK

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Fiyat sizlerin söylediği gibi yüksek değil,  tezgâhlar üretici 10 TL, Pazarcılar 20 TL olarak belirlendi.  Peşin ödemede indirim var. Bugün pazarın ilk günü belirli sıkıntılarımız olacaktır. Eksikliklerin en kısa sürede tamamlanacağını” söyledi.

Topaloğlu, "Kapalı pazaryerimiz bölge insanının yağmur, çamur, toz gibi sıkıntılı ortamda alışverişlerine son vererek, rahat ve sağlıklı koşullarda alışveriş imkânı sağlayacak. 19 Mayıs'ta büyük ihtiyaç olarak gördüğümüz kapalı pazaryerini tamamlayarak bölge insanına verdiğimiz sözü yerine getirmiş olduk. Görülüyor ki buradaki vatandaşlarımız ortaya çıkan işten son derece memnun. İnsanların memnuniyeti ise bizleri mutlu ediyor. Güle güle kullansınlar" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: pazar, esnafi, başkana, dert, yandi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
PAZAR ESNAFI BAŞKANA DERT YANDI
PAZAR ESNAFI BAŞKANA DERT YANDI
Yorumlar
Haber Yazılımı