Haber Detayı
09 Şubat 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 1486 kez okundu
 
OKULLAR 2. DÖNEME HAZIR
Eğitim Haberi
OKULLAR 2. DÖNEME HAZIR

19 Mayıs ilçesi 2012-2013 eğitim-öğretim yılı 2. dönem başı müdürler toplantısı gerçekleştirildi.

Şehit Burhan Yazıcı İlk ve Ortaokulu’nda 2. dönem başı müdürler toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat ASLANTAŞ, Şube Müdürleri Mustafa DİLEK ve Davut YAMAN, tüm ilçe okul Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Özel Öğretim Kurum Müdürleri hazır bulundu.

Saygı duruşu, İstiklal Marşının okunmasından sonra, 2012-2013 eğitim öğretim yılı 1. Kanaat dönemi genel değerlendirilmesi, okulların; bakımı ve onarımı, telefon, elektrik, su saatleri kullanımı ve muhafazası, 2. döneme hazırlanması, öğrenci devam-devamsızlıkları, MEB personel izin yönergesi, Halk Eğitim Merkezi ve okullarca açılan kurslar, Proje çalışmaları ve değerlendirilmesi, 2019 Eğitim Vizyonu Projesi çalışmaları, Okullar Hayat Olsun Projesi çalışmaları, Özel öğretim kurumlarında sigortalı çalışanların iş ve işlemleri konuları anlatıldı.

İlçemizin başarı durumunun istenilen düzeyde olduğu ve bunun daha da ileriye taşınabileceği fikri ortak görüş olarak ifade edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat ASLANTAŞ iyi dileklerle toplantıya son verdi.  

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: okullar, 2, döneme, hazir
Yorumlar
Haber Yazılımı