Haber Detayı
23 Şubat 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 1746 kez okundu
 
ÖĞRENCİLERDEN BAŞKANA VEFA ZİYARETİ
Gündem Haberi
ÖĞRENCİLERDEN BAŞKANA VEFA ZİYARETİ

 

19 Mayıs ilçesi Tepeköy İlkokulu öğretmen ve öğrencileri okul bakım ve onarımına, boyanmasına ve çevre düzenlemesine destek veren 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na makamında teşekkür ziyaretinde bulundular.

Tepeköy İlkokulu öğretmenleri Abdullah Çilesiz, Demir Aydın ve öğrenci velisi Coşkun Boyun ile 19 Mayıs Belediyesine gelen öğrencileri Başkan Osman Topaloğlu makamında kabul etti.  Öğrencilerle yakından ilgilenen Topaloğlu onlarla uzun süre sohbet etti.

“EĞİTİME HER ANLAMDA DESTEK VERİYORUZ”

 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; "Belediye olarak merkez okulların yanında köy okullarına da destek verdiklerini belirtti. Okullar Hayat Olsun Projesi ile okulların halkımızın hizmetine de sunularak faaliyetlerin daha planlı ve programlı olarak yürütüldüğünü söyledi.

ENBÜYÜK MUTLULUĞUM HALKIMA HİZMET ETMEK

Öğrencilerin “Başkanlığınızda sizi mutlu eden nedir?” sorusuna cevap veren Topaloğlu; “Belediye başkanı olarak halkımızın daha iyi koşullarda yaşam sürmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Bu yoğun çalışma sürecinde yaptığım her bir hizmet, mutluluk kaynağımızdır. En büyük mutluluğum halkıma hizmet etmektir” dedi.

Tepeköy İlkokulu öğretmenleri Abdullah Çilesiz ve Demir Aydın okulda yürütülen eğitim faaliyetleri ile ilgili bilgi verdiler. Okulun bakım onarım ve boyanmasıyla öğrencilerin ikinci döneme iyi motive olduklarını belirtti.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: öğrencilerden, başkana, vefa, ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı