Haber Detayı
22 Ocak 2013 - Salı 19:13 Bu haber 1957 kez okundu
 
ÖDÜLLERİNİ VALİ VERDİ
Eğitim Haberi
ÖDÜLLERİNİ VALİ VERDİ

 

19 Mayıs ilçesinde 2011–2012 Eğitim Öğretim yılında SBS’ de İlçe birinciliği ve Samsun İl genelinde 319 okul içinde 8. olarak başarısını artıran, İl düzeyinde ulusal ve uluslararası düzeyde üstün başarı gösteren 7 okuldan biri olan Şehit Burhan Yazıcı İlk Ortaokulu Samsun Valisi Hüseyin Aksoy tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan törende konuşan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy,” Samsun’da Milli Eğitim alanında yapılan incelemeler ve değerlendirmelerde başarılı olmuş yedi okulumuzu ödüllendirmek üzere bir aradayız. Özellikle Milli Eğitim alanında başarıya ulaşmak adına hepimiz elimizden geldiğince çalışmalıyız. Samsun’da eğitimin arzu ettiğimiz düzeyde olmadığını hepimiz biliyoruz ve bunu daha üst noktalar taşımak adına neler yapabiliriz sorusunu hepimiz kendimize sormak durumundayız”dedi.

Aksoy,Ben bu başarıda  emeği geçen öğrencilerimize mesai kavramı dinlemeden her türlü desteği sağlayan bütün eğitimcilere teşekkür ediyorum. Burada olmayan ama mutlaka gayreti olan bir çok eğitimci ve öğretmen arkadaşımız vardır. Onlara da teşekkür ediyorum. Bütün öğretmen arkadaşlarımıza, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, Kaymakam arkadaşlarımıza ve bu konuda katkısı olan sizlere çalışmalarda destek veren bütün kişi ve kuruluşlara da teşekkür ediyorum” dedi.

19 Mayıs  İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aslantaş’ında katıldığı toplantıda, Ş.Burhan Yazıcı İlk/Ortaokulu Müdürü Şafak Şendoğan, Müdür Yardımcısı Mehmet Alver Ş.Burhan Yazıcı İlk/Ortaokulu öğretmenleri İngilizce Öğretmeni Seda UZUN’, Türkçe Öğretmeni Yasin Aydın, Beden Eğitimi Öğretmeni Derya Çakırcılar, Fen Bilimleri Öğretmeni Funda Alış, Matematik Öğretmeni Ersan Aydın, Sınıf Öğretmeni İsa Soydan,Sınıf Öğretmeni Hayri Bolat Başarı Belgelerini aldılar.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ödüllerini, vali, verdi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÖDÜLLERİNİ VALİ VERDİ
ÖDÜLLERİNİ VALİ VERDİ
ÖDÜLLERİNİ VALİ VERDİ
ÖDÜLLERİNİ VALİ VERDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı