Haber Detayı
16 Eylül 2021 - Perşembe 11:00 Bu haber 2995 kez okundu
 
MUTLULUK DOLU YILLARA İMZA ATTILAR
AB Uzmanı ve Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı Dr. Şeyma Kalyoncu, Türkiye Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Metalürji ve Malzeme Mühendisi İş İnsanı Özkan İlhan ile mutluluk dolu yıllara imza attılar.
Gündem Haberi
MUTLULUK DOLU YILLARA İMZA ATTILAR

Emekli Öğretmen Havva ve Öğretmen Ali Kalyoncu Ailesinin biricik kızı Dr. Şeyma Kalyoncu ve 19 Mayıs Beyaz Kar Özel Rehabilitasyon Merkezi sahibi, iş insanı Sadık İlhan ve Dilber İlhan’ın oğlu Metalurji mühendisi iş insanı Özkan İlhan Bafra Davet Kır düğün salonunda düzenlenen törenle dünya evine girdiler.

Nikahı Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç kıyarken, şahitler ise MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıcak, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Op.Dr. Murat Yıldırım, Aykut Sönmez, Av. Ceren Önder ve Irmak Yıldız oldular. Nikâh sırasında iş adamı Sadık İlhan ve eşi Dilber İlhan’ın oldukça duygulandığı gözlendi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, bir konuşma yaparak mutluluklar diledikten sonra nikâh cüzdanını takdim etmesi için gelinin amcası İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu’ya verdi.

Nikâhın peşinden genç çiftler meşaleler-konfetiler ve alkışlar arasında salona girdiler. İlk danslarını yapan Şeyma Özkan çifti daha sonra davetlilerle birlikte oyun havalarıyla eğlendiler.

Takı töreninde ise genç çiftleri tebrik etmek ve takılarını takmak isteyen sevdikleri uzun kuyruklar oluşturdu. Düğün pastasını ise genç çiftler geleceklerinin tatlı geçmesi için birlikte kestiler.

Düğün merasimine MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr.Hasan Kalyoncu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıcak, Memleket Partisi Samsun İl Başkanı Recep Kılıç, 26.dönem Chp Samsun Milletvekili Adayı Şevki Yılmaz, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, Bafra Belediyesi Encümeni Naci Sürmeli, Bafra T.S.O Başkanı Göksel Başar, Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner, TÜSEKON Denetim Kurulu Başkanı Merih Kargı, Karadeniz Sürücü Kursları Federasyonu Başkanı Yıldıray Asan, Samsun Sürücü Kursları Derneği Başkanı Cengiz Uluşahin, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı. 19 Mayıs Gazetesi olarak Genç Çifte Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: MUTLULUK, DOLU, YILLARA, İMZA, ATTILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı