Haber Detayı
15 Temmuz 2018 - Pazar 12:38 Bu haber 1846 kez okundu
 
MİLLETİMİZ HAİNLERE GEREKEN CEVABI VERDİ
15 Temmuz hain darbe girişiminde ve sonrasında yaşananların anlatıldığı o gecenin gerçek kahramanlarını yansıtan fotoğraf sergisi açıldı.
Gündem Haberi
MİLLETİMİZ HAİNLERE GEREKEN CEVABI VERDİ

Sergiye 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Kd. Bçvş.  İsmail Dilcioğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Seven,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Öztürk, daire amirleri ile vatandaşlar katıldı.

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, “15 Temmuz şehitlerini anma, demokrasi ve milli birlik günü münasebeti ile tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de anma programı düzenleniyor. Bundan iki yıl önce ülkemiz maalesef kendi içinde zuhur eden bir grubun ihaneti ile karşı karşıya geldi. Türkiye Cumhuriyeti olarak karşılaştığımız ilk hamle olmadığı gibi son hamle de olmayacaktır. Gelecekte olabilecek bu tür hadiselerin bertaraf edilmesi konusunda ve onlara bir daha bu tür fırsatları vermemek olmalıdır. Yüzyıllar önce olduğu gibi iki yıl öncesine de şahitlik yaptığımız hainlerin kalkışmasına izin vermediği gibi yarınlarda da vermeyecektir” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: MİLLETİMİZ, HAİNLERE, GEREKEN, CEVABI, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı