Haber Detayı
15 Ekim 2015 - Perşembe 14:47 Bu haber 4441 kez okundu
 
MESELE MEMLEKET OLUNCA 19 MAYIS GEREKENİ YAPAR
Ak Parti İlçe Başkanvekili Fatih Seven 1 Kasım'da yapılacak genel seçimlerle ilgili açıklamada bulunarak "Mesele memleket olunca 19 Mayıs Ak Parti'ye tam destek olacaktır” dedi.
Siyaset Haberi
MESELE MEMLEKET OLUNCA 19 MAYIS GEREKENİ YAPAR

SEVEN ; 9 Ekim Cuma günü Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağtay Kılıç, İl Başkanımız Muharrem Göksel, Milletvekili Adayımız Orhan Kırcalı, 19 Mayıs Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu, tüm teşkilat mensuplarımız, 2001'den günümüze bu davaya tabandan tavana hizmet vermiş arkadaşlarımız ve sen, ben, yok deyip sadece Türkiye var diyen 19 Mayıslı hemşehrilerilerimizle birlikte vira bismillah diyerek seçim koordinasyon merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. Seçim koordinasyon merkezimizi açılışımız adeta miting havasında gerçekleşti. Tüm katılımcılara verdikleri desteklerden dolayı ilçe teşkilatımız olarak şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Nebiyan'dan Yörüklere, Dereköy'den Tepeköy'e Gidilmedik Yer Sıkılmadık El Bırakmıyacağız

 

Ak Parti 7 Haziran seçimlerini iyi okuyarak analizi yaptı. Yenilenen ve tazelenen partimiz ilk günkü aşkla yeniden tarih yazacaktır. Genel Başkanımız ve Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Ak Parti Seçim Beyannamesindeki sosyal ve ekonomik politikalar vatandaşlarımız tarafından olumlu karşılandı.

 

Seçim startının verildiği günden itibaren İlçe Başkanımız İrfan Kalaycı başkanlığında tüm teşkilatımızla birlikte 38 mahallemizi kapı kapı gezmeye kararlıyız.

 

Başkanlarımız, Yönetim Kurulumuz, Gençlik ve Kadın Kollarımızla birlikte her gün sahadayız. Milletimiz tarihi bir seçime gittiğimizin farkında, koalisyon dönemlerindeki kötü günleri tekrar yaşamak istemiyor. 19 Mayıs Ak Parti iktidarında gerek genel, gerekse yerelde il düzeyinde büyük eserler ve hizmetler aldı.  Kadirşinas 19 Mayıslı seçmenimiz Ak Partinin yeniden tek başına işbaşına getirmek için tam destek olacaktır.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Adil ATICI
Etiketler: Ak, Parti, İlçe, Başkanvekili, Fatih, Seven, 1, Kasımda, yapılacak, genel, seçim
Yorumlar
Haber Yazılımı