Haber Detayı
02 Ağustos 2017 - Çarşamba 09:42 Bu haber 4995 kez okundu
 
MATBAACI İBRAHİM DÜRÜST SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Bafra ilçesinin ilk Matbaalarından olan Bafra Ofset Matbaasının sahibi iş adamı İbrahim Dürüst son yolculuğuna dualarla uğurlandı.
Yaşam Haberi
MATBAACI İBRAHİM DÜRÜST SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Merhum İbrahim Dürüst’ün cenazesi evinin önünde helallik alındıktan sonra öğlen namazı öncesinde Büyük Camii avlusuna getirildi. Merhum İbrahim Dürüst’ün oğlu Ahmet Dürüst ve İş ortağı Selami Yenigeldi taziyeleri kabul etti.

Büyük Camii de öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Bafra Asri Mezarlıkta bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

Cenaze merasimine; AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Bafra ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven, CHP Bafra ilçe Başkanı Nihat Oktay, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Bafra Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır, Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Zeki Nayır, Bafra Eski MHP İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar, İş Adamı Dursun Ali Bilgen, Topkaya İnşaat Özgür Topkaya, Daire Amirleri, İş adamları, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: MATBAACI, İBRAHİM, DÜRÜST, SON, YOLCULUĞUNA, UĞURLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı