Haber Detayı
26 Şubat 2013 - Salı 19:13 Bu haber 2069 kez okundu
 
JUDOCULARDAN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET
Spor Haberi
JUDOCULARDAN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

 

19 Mayıs belediye spor judo takımı Türkiye şampiyonları 19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

21-23 Aralık tarihleri arasında Manisa’da gerçekleşen judo ümitler Türkiye şampiyonasında 19 Mayıs belediye judo takımından Eray Nihat Yeşilyurt 81 kg ‘da Türkiye 2.si olurken, Nazım İlke Bayrak 81 kg’da Türkiye şampiyonu oldu.

19 Mayıs belediye spor judo Antrenörü Mustafa Söytürk  “Başarımızı ve mutluluğumuzu başkanımızı ziyaret ederek paylaşmak istedik. Sporcularımızın onlara olan güvenimizi boşa çıkarmayacaklarını biliyorduk. Bizler inandık, çalıştık ve başardık. İlçemizden sporun hangi dalı olursa olsun böyle yeteneklerin, çıkması, böyle başarıların elde edilmesi inancımızı ve çalışma azmimizi de artırmıştır. Başkanımıza tüm destekleri için teşekkür ederiz dedi”.

19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu” Genç sporcularımıza ve antrenörlerine çok teşekkür ederim. Hem ilçemizi, hem de belediyemizi en iyi şekilde temsil etmişler ve alınabilecek en güzel başarı ile dönmüşlerdir. Görüyoruz ki inanıp, çalışınca çok güzel yerlere geliniliyor. Spora ve sporcuya olan desteğimiz her zaman sürecektir “dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: judoculardan, başkan, topaloğlu’na, ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı