Haber Detayı
15 Mart 2022 - Salı 10:50 Bu haber 3787 kez okundu
 
HEKİMLİK KUTSAL BİR GÖREVDİR
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle 19 Mayıs Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı.
Sağlık Haberi
HEKİMLİK KUTSAL BİR GÖREVDİR

Başkan Topaloğlu poliklinikleri tek tek dolaşarak hekimlerin ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı. Klinikleri dolaşırken muayene sırasını bekleyen hastalarla sohbet eden Başkan Topaloğlu, hastalara acil şifalar diledi. Hekimler, sağlık çalışanları ve hastalar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Günün önemine değinen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Hekimlik bir meslek değildir, görevdir. Bu kutsal görevin yegâne amacı, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Bugün yaptığımız ziyarette bizi mutlu kılmak için çabalayan hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza ziyaret gerçekleştirdik. Başta hekimler olmak üzere ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun 14 Mart Tıp Bayramı ziyaretinden dolayı teşekkür eden 19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Akif Gün, “Bir hekim olarak bu mesleğin zorluklarının farkındayım. Zorlu bir işimiz var çünkü hayatla uğraşıyoruz. Sayın Başkanımız, hastanemize yapmış olduğu ziyaretinde, bizleri unutmadığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bütün sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

 

Ziyarette 19 Mayıs Toplum Sağlığı Merkezi Müdiresi Dr. Ezgi Kişioğlu, 19 Mayıs Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, 19 Mayıs Tapu Müdürü İhsan Sandıkçı, 19 Mayıs Malmüdürü Süleyman Karavin, 19 Mayıs Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Karakartal, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ramazan Aydın ve 19 Mayıs Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adil Atıcı hazır bulundu.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: HEKİMLİK, KUTSAL, BİR, GÖREVDİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı