Haber Detayı
02 Ocak 2013 - Çarşamba 19:13 Bu haber 1272 kez okundu
 
'Halkımız haksızlığı elinin tersiyle itiyor'
Siyaset Haberi
'Halkımız haksızlığı elinin tersiyle itiyor'

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, kamuoyunda haksız ve doğru olmayan propaganda çalışmalarının yürütülmeye çalışıldığına dikkat çekerek, 'Halkımız bize inanıyor hizmetlerimizdeki samimiyeti ve uygulamaları gördükçe, projeler hayata geçirildikçe, refah düzeyi arttıkça bunları elinin tersiyle itiyor' dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Ladik ilçesinde esnaf, çeşitli kurum ve kuruluş ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Parti Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Nadir Kuru ve partililerin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir, Ladik Ziraat Odası ve muhtarlar derneğini ziyaret ederek üretici ile muhtarlarla bir araya geldi. Ladik ilçesindeki ziraat ve hayvancılık çalışmalarının değerlendirilmesinin ardından, muhtarlardan köylerin son durumu hakkında bilgi alınıp, çözüm yolları arandı.  İlçede esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile programını sürdüren milletvekili Demir, halkın sorunlarını dinledi, talep ve önerilerini aldı.

  Ladik ilçesinin hükümet yatırımları ile önemli ölçüde alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlandığını ifade eden Demir,  ilçenin her yönüyle bir cazibe merkezi konumunda olduğunu vurguladı.  Bazı kesimlerce vatandaşların doğru olmayan bilgilerle yönlendirilmeye çalışıldığını belirten Demir, AK Parti iktidarı ile başlayan kalkınma sürecini sekteye uğratmak isteyenlerin bu çabalarının ters etki oluşturduğuna dikkat çekti. Ülkede son 10 yıl içerisinde her alanda yaşanan gelişim, değişim sürecinin halkın gözünün önünde olduğunun altını çizen Demir, "Halkımız bize inanıyor, icraatlarımızdaki samimiyet ve uygulamaları gördükçe, projeler hayata geçirildikçe, refah düzeyi arttıkça bunları elinin tersiyle itiyor. Haksız propagandalar hak unsurunun yanında eriyip gidiyor. Ülkemizin geldiği nokta ortada. Eğitimde, sağlıkta, ekonomide, tarımda yani her alanda yaşanan kalıcı iyileşmeler ülkemizi canlandırdı. İktidarla ilgili halkımıza ne kadar olumsuz, yanlış kelimelerle anlatımda bulunulursa bulunulsun göz önünde olan başarı her şeyi gösterir, halkımız da buna güler " dedi. Demir,  her zaman halkın içerisinde olunduğunu, halktan kopuk bir siyasetin AK Parti ile uyuşmadığını da sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: halkımız, haksızlığı, elinin, tersiyle, itiyor
Yorumlar
Haber Yazılımı