Haber Detayı
29 Haziran 2022 - Çarşamba 21:18 Bu haber 1800 kez okundu
 
Güreşçiler Kırkpınar Yolcusu
19 Mayıs Engiz Spor Kulübü sporcuları bu yıl 661'ıncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine katılmak üzere yola çıktı.
Spor Haberi
Güreşçiler Kırkpınar Yolcusu

Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri bu yıl 1-2-3 Temmuz tarihleri arasında Edirne'de düzenlenecek. Güreşçileri 19 Mayıs Engiz Spor Kulübü Yönetim Kurulu yolcu etti.

 

19 Mayıs Engiz Spor Kulübü Başkanı Salih Yaman; “Pehlivanlara her türlü desteğimizi veriyoruz.  Bu yıl 1-2-3 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi Spor Kulübümüzün değerli güreşçilerine teşekkür ediyorum. Başta Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu olmak üzere yönetim kurulumuz güreşçilerimize tam destek veriyoruz. Atalarımızdan gelen zor ve güçlü bir spor yapıyorlar. Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde madalya ile dönmelerini bekliyoruz. Sporcularımızın madalyalarla döneceğinden kuşkumuz yok. Allah yardımcıları olsun, başarılar diliyorum” dedi.

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu güreşçilere başarılar dileyerek, Kulüp Başkanı Salih Yaman’a güreşçiler adına teşekkür etti. Başkan Topaloğlu, “Güreşçilerimize tam destek veriyoruz. Atalarımızdan gelen zor ve güçlü bir spor yapıyorlar. Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde madalya ile dönmelerini bekliyoruz. Allah yardımcıları olsun, başarılar diliyorum” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Güreşçiler, Kırkpınar, Yolcusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı