Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 14:14 Bu haber 3598 kez okundu
 
Fuat Acar Adaylığını Açıkladı
19 Mayıs/Samsun arası minibüs şoförlüğü yapan Fuat Acar SS 13 Nolu 19 Mayıs/Samsun Minibüs Durağı Kooperatif Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Gündem Haberi
Fuat Acar Adaylığını Açıkladı

1976 tarihinde 19 Mayıs’ta doğan Fuat Acar, lise mezunu olup, 19 Mayıs Mimar Sinan Mahallesinde ikamet etmektedir. Oluşturduğu genç ve dinamik ekibiyle başkanlığa aday olduğunu açıklayan Acar, kooperatif üyelerinin desteğini istedi.

 

11 yıldır dolmuşçuluk yaptığını belirten Fuat Acar; “Biz şoför esnafımızın üzerindeki yükü arttırmak için değil mevcut sorunlarını bilerek bu yükü azaltmak için yola çıktık. Sorunları ortak akılla çözüme kavuşturacak bir kadro oluşturduk. Bizim derdimiz sadece şoför kardeşimizin derdi değil aynı zamanda yaşanılabilir bir kent çabası içerisinde olan 19 Mayıs’taki tüm kurum ve STK’larla sağlıklı bir diyalog kurarak onlarında görüşlerini alarak var olan sorunlara ortak çözüm arayışları içerisinde olacağız. Mevcut Başkanımız İlfet Gören bizim büyüğümüzdür. Ondan alacağımız bayrağı daha ileri götüreceğiz. Bu kongrenin ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Fuat, Acar, Adaylığını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı