Haber Detayı
25 Kasım 2012 - Pazar 19:13 Bu haber 85328 kez okundu
 
FATİH ÖZTÜRK’TEN OSMAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET
Turizm Haberi
FATİH ÖZTÜRK’TEN OSMAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili ve Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Öztürk Belediye Başkanı  Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

 Fatih Öztürk yaptığı açıklamada, "Osman Topaloğlu’nun ilçenin çehresini değiştirdiğini belirterek, Osman bey hem iyi bir Belediye Başkanı hem de vefalı bir dost" dedi.

Öztürk, geçtiğimiz aylarda vefat eden amcasının cenazesine katılan Osman Topaloğlu’na bir iadei ziyarette bulunduğunu hem de bir dost çayı içmek için geldiğini belirterek, "Hiç bir mevki ve makam kalıcı değildir. Kalıcı olan yaşanan kaliteli ve uzun soluklu dostluklardır. Osman Topaloğlu benim siyasi hayatımda tanımaktan mutlu olduğum kaliteli insanlardan biridir. Hem de hizmetlerini yakından takip ettiğimiz iyi bir belediye başkanıdır" dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı  Osman Topaloğlu ise Fatih Öztürk’ün ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek “Siyasette önemli olan kalıcı hizmetler ve dostluklardır. Hizmetlerimizin takdir edilmesi de önemli. Demek ki biz bu halk için iyi şeyler yapıyoruz. Seçimlerden önce Ondokuzmayıs halkına verdiğimiz tüm sözleri verdiğimiz sürelerde yerine getiriyoruz. Bu ilçe hizmetin en iyisine layıktır" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: fatih, öztürk’ten, osman, topaloğlu’na, ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı