Haber Detayı
16 Şubat 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 1917 kez okundu
 
ESNAFIMIZ 2013 YILINDAN UMUTLU
Gündem Haberi
ESNAFIMIZ 2013 YILINDAN UMUTLU

 

19 Mayıs Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cevdet Usta, "2013 yılı öncelikle ülkemiz 19 Mayıs ilçemiz ve esnaflarımız için hareketli ve bereketli bir yıl olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Harun Yazıcı

2013 yılından esnaf odası olarak umutlu olduklarını belirten, Cevdet Usta, "Odamız sıkıntılı bir yılı geride bıraktı. Esnaflarımız odasına sahip çıkarlarsa daha güçlü olarak ilerleriz. İlçenin 2013 yılında büyüme göstereceğini ileri sürdü. Usta, Esnaf odası olarak 2013 yılının geçen yıla göre daha rahat ve başarılı geçeceğine inandıklarına dile getirdi. Odamızda üyelerimize aidatlar konusunda taksit imkânı ödeme kolaylığı sunuyoruz. Siyasilerden beklentilerimiz ilçe esnafının daha canlı durması için gereken çalışmaların yapılmasını istiyoruz. Büyük marketlerin ilçe dışına çıkması yerel marketlerin korunmasını istiyoruz” dedi.

İLÇE ESNAFLARI SIKINTILI GÜNLER GEÇİRİYOR

Cevdet Usta, "19 Mayıs ilçesinin ekonomik kalkınması için ticari ilişkilerinin geliştirmesi gerekliğine işaret etti. 19 Mayıs ilçesinde turizmde hareketli günler olursa ilçe esnafı bundan payını alacaktır. İlçemizde ticaret ilişkilerini geliştireceğinden eminiz." diye konuştu.

ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI

19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cevdet Usta odanın kuruluşundan bugüne Başkanlık görevinde bulunmuş eski oda yönetim kurulu başkanlarını yad etmek için başkanlık girişine resimli tablo yaparak duvara astı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: esnafimiz, 2013, yilindan, umutlu
Yorumlar
Haber Yazılımı