Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 17:52 Bu haber 2515 kez okundu
 
Esnaf Bu Ülkenin Omurgasını Teşkil Ediyor
Ballıca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan Kongresi yapıldı. Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
- Haberi
Esnaf Bu Ülkenin Omurgasını Teşkil Ediyor

Divan Başkanlığını Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın yaparken yapılan oylama sonrası Başkan Tuncay Karaosman tekrar başkan seçildi.

 

Başkan Tuncay Karaosman yaptığı konuşmada; “İlçemizde esnaflarımızın birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi bizleri mutlu ediyor. Ben her seferinde esnaf ve sanatkârımız ile ilgili sıkıntıları makamlara anlatma gayreti içinde oldum. Şuna inanıyorum; Esnaf ve sanatkâr bu ülkenin omurgasını teşkil ediyor. Eğer siz bu ülkeyi ayakta tutmak istiyorsanız, bu omurgaya sahip çıkmanız lazım” dedi.

 

Kongreye Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, S.S. 13 Nolu 19 Mayıs Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Muammer Akyüz, 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Şimşek, 19 Mayıs Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlfet Gören,  Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ve çevre ilçe oda başkanları katıldı.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Esnaf, Bu, Ülkenin, Omurgasını, Teşkil, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı