Haber Detayı
01 Ocak 2013 - Salı 19:13 Bu haber 1717 kez okundu
 
EĞİTİME DESTEĞİMİZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK
Eğitim Haberi
EĞİTİME DESTEĞİMİZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK

19 Mayıs ilçesi Cumhuriyet İlköğretim Okulu Özel Eğitim Sınıfı 19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete Cumhuriyet İlköğretim Okulu Özel Eğitim Sınıf Öğrencileri ile birlikte sınıf öğretmenleri Mediha Suiçmez, Nilüfer Gül, rehber öğretmenleri Zübeyde Kaya Cengiz ve okul müdür yardımcısı Yaşar Beykoz katıldı.

Okul müdür yardımcısı Yaşar Beykoz, "Başkanımızı hem ziyaret etmek hem de kendisine desteklerinden dolayı teşekkür etmek istedik. Gerek özel eğitim sınıfımızın gerekse okulumuzun birçok ihtiyacının giderilmesi konusunda bizleri hiçbir zaman geri çevirmedi. Bu anlamda desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum “dedi.

Başkan Topaloğlu “ Eğitim için atılan her adımın bizlere başarılı, güçlü ve çalışkan nesiller olarak geri döneceğine inanıyorum. Bu sebepten dolayı göreve geldiğim ilk günden itibaren en çok önemsediğim ve gerçekleştirmekten mutluluk duyduğum okullarımıza, öğrencilerimize kısaca çocuklarımıza yapılan maddi ve manevi destekler oldu. Eğitime desteğimiz her zaman devam edecektir” dedi. Öğrencilerle tek tek sohbet eden başkan Topaloğlu öğrencilerin kendilerinin yapmış olduğu Türk bayrağı tablosunu hediye olarak getirmelerinden mutluluk duyduğunu dile getirdi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: eğitime, desteğimiz, her, zaman, devam, edecek
Yorumlar
Haber Yazılımı