Haber Detayı
25 Kasım 2012 - Pazar 19:13 Bu haber 1886 kez okundu
 
DURMAK YOK YOLA DEVAM
Siyaset Haberi
DURMAK YOK YOLA DEVAM

AK Parti İlçe Danışma Kurulu Meclisi, 19 Mayısta düzenlendi

 

AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı. 19 Mayıs ilçesinde düzenlenen Danışma Kurulu Meclisi Toplantılarına, AK Parti Samsun İl Başkan Vekili ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Alaattin Bayrak, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İbrahim Eren, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal, Yörükler belediye başkanı Süleyman Eroğlu İl genel meclis üyeleri Bayram Konuş, Hüseyin Çiçek, İlçe Başkan yardımcısı Fatih Seven yönetim kurulu üyeleri,  Belediye Meclis üyeleri, ilçe Kadın Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Köy ve Mahalle Temsilcileri katıldı. 

 

EREN “BU ÜLKENİN UZUN YILLAR AK PARTİ KADROLARINA İHTİYACI VAR”

19 Mayıs İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan AK Parti Ondokuzmayıs İlçe Başkanı İbrahim Eren,19 Mayısımızda birçok alanda yatırımlar devam etmektedir”dedi.

Eren” ilçemizde Hava alanı tamamlanıp sadece cevre düzenlemesi kaldı. Havacılık yüksek okulu eğitimlerine devam ediyor. Uzay bilimleri fakültesi kaba inşaatı tamamlanmış durumda. Futbol sahası suni çim ve kapalı trubin ile ışıklandırması tamamlanarak faaliyete geçti. Sevgi evleri Gençlik merkezi ilçemizde hizmet veriyor. Sağlık ocağı hastane statüsüne getirildi. Anadolu İmam hatip lisesi 2013 yılı programına alındı. Baraj etüt çalışmaları tamamlanmak üzere.  2013’te hazırlanıp ihaleye çıkacak. Truzim bölgesi ilan edilen Nebiyan mevkiinde izci kampı yapımı ihale edilerek çalışmalar başladı. 19 Mayıs ilçemiz 2013 yılında doğal gaza kavuşacak. AK Parti kurulduğundan bugüne her alanda medeniyet değerlerine esas alarak domokratik bir siyaset tarzını hayata geçirmiştir. Muhalefet ne yapmıştır içi tamamen boş kişi çekişmeler. 1960 yılından buyana ihtilallere terörle medet umarak hiçbir proje üretmeden insanları sokağa dökerek siyaset yapmaya çalışıyor. Bu ülkenin uzun yıllar AK Parti kadrolarına ihtiyacı vardır. Büyük millet büyük güç hedef 2023”şeklinde konuştu

 

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yapılan değerlendirmelerin, görüş alışverişinin ardından talepleri ve görüşleri not alan AK Parti Samsun İl Başkan Vekili ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Alaettin Bayrak, "Partimizin omurgası olan teşkilatlarımızla bir araya gelip bu toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Yarın seçim olacakmış gibi hazır olan partimizin, 2014 seçimlerinde yapacağı çalışmalar ilgili de fikir alışverişi yapmak açısından bu toplantılarımız ayrı bir önem arz ediyor. 

Tüm teşkilatımız ile birlik, beraberlik ve uyum içinde gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz”dedi.. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: durmak, yok, yola, devam
Yorumlar
Haber Yazılımı