Haber Detayı
13 Aralık 2021 - Pazartesi 16:58 Bu haber 3363 kez okundu
 
DEREKÖY LİMANI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR
19 Mayıs İlçesinde S.S. Dereköy Su Ürünleri Kooperatif Başkanı Şevket Keşkekçi seçildikten sonra Dereköy limanı sil baştan değişime başladı.
Ekonomi Haberi
DEREKÖY LİMANI SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

S.S. Dereköy Su Ürünleri Kooperatif Başkanlığına seçildikten sonra dur durak bilmeyen Şevket Keşkekçi, atıl durumda olan Dereköy Limanında ilk projelerinden biri olan liman içi çevre düzenlemesi ve liman kenarı beton bariyerlerle donatarak güzel bir görünüm sağladı.

 

RIHTIM TALEBİMİZİ ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Başkan Şevket Keşkekçi; “1979 yılında kurulan S.S. Dereköy Su Ürünleri Kooperatifimizde, kısa söre içeresinde yönetim kurulu Başkanı seçildikten sonra ekip arkadaşlarımız ile birlikte canla başla çalışmayı hedefledik. Allah’ın izniyle hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Liman girişini son derece modern otomatik kapı yerleştirdik. Son sistem kameralarla 7/24 saat gözetim altına aldık. 180 tekneye tamir bakım yapılıyordu, şimdi ise bu sayı 200 oldu. Hedefimiz daha fazla inşallah. 19 Mayıs Belediye Başkanımız Syn Osman Topaloğlu bize çok destekleri oldu ona teşekkürlerimi sunuyorum. Balıkçılarımıza daha fazla katkı sunmak için Dereköy Deniz salyangozları Birliği Başkanı Kadir Özer beyle sürekli istişareler halindeyiz. Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığımızdan Dereköy Su Ürünleri Kooperatifi olarak rıhtım talebimiz var. İnşallah en kısa süre içeresinde bunu yetkililerle görüşerek çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: DEREKÖY, LİMANI, SİL, BAŞTAN, YENİLENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı