Haber Detayı
25 Mart 2013 - Pazartesi 19:13 Bu haber 1572 kez okundu
 
DEĞİŞEN VE GELİŞEN 19 MAYIS
Siyaset Haberi
DEĞİŞEN VE GELİŞEN 19 MAYIS

 

19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu Kapalı Pazar Yerini ve Kadınlar Kültür merkezini tamamlayarak hizmete sunulduğunu, İlçe merkezi peyzaj projesi uygulaması için çalışmalara başladıklarını söyleyerek her zaman dediğimiz gibi “Biz bu günün değil geleceğin 19 Mayıs ilçesini oluşturmak arzusundayız “dedi.

19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu Engiz mahalle sakinlerini ziyaret ederek, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Bu gün birçok projemizin tamamlanarak hizmete sunulmuş olmasının huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz diyen başkan Topaloğlu “Daha yapmamız gereken çok işimiz var. İlçe merkezi peyzaj projemize başladık “dedi. İlçe merkezi peyzaj projesi ile ilçemizin çehresi tamamen değişecek diyen Topaloğlu “İlçe merkezi projemiz ile saat kulesi ve etrafı düzenleme çalışmaları, hükümet konağı önü meydan projesi, dere içi ıslah ve düzenlemesi yer almaktadır” dedi.

Başkan Topaloğlu belediye çalışmaları hakkında da Engiz mahalle sakinlerini bilgilendirdi.Engiz mahalle sakinleri öncelikle başkanımıza bizleri ziyaret edip,sorunlarımız dinleyip,çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdiği için teşekkür ederiz.Projelerin sözde kalmayıp,hayata geçirilmiş olması ilçemizin değişmesi ve gelişmesi bizleri mutlu etmektedir.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: değişen, gelişen, 19, mayis
Yorumlar
Haber Yazılımı