Haber Detayı
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 15:26 Bu haber 3170 kez okundu
 
Çoban Katık Döner 19 Mayıs’ta
19 Mayıs İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda Çoban Katık Döner hizmete açıldı.
Gündem Haberi
Çoban Katık Döner 19 Mayıs’ta

Açılış kurdelesini 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek ve 19 Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun kestiği ve 19 Mayıs’ta yeni bir lezzet mekânı olan Çoban Katık Döner; Ömer Bilgehan ve İlker Güner işbirliğiyle hizmete girdi.

 

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde hizmete başlayan işyerinin açılışına; 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet Örnek’in yanı sıra esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılışta kısa bir konuşma yapan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Bu tür yerlerin açılmasıyla sektörde kalite ve standart artar, bu durum tüketicinin lehine olur. Üretici esnafımızın da kendini daha çok geliştirmesine neden olur ve ilçelerden çevre illerden bu lezzeti tatmaya vatandaşlar gelir. Ticaret her zaman risktir cesaret işidir ve bu pandemi sürecinde de bu riski alarak böyle bir işletmeyi açan Ömer Bilgehan’ı ve İlker Güner’i tebrik ederek hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar kazanmasını diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Çoban, Katık, Döner, 19, Mayıs’ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı