İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
Haber Detayı
06 Aralık 2012 - Perşembe 19:13 Bu haber 4427 kez okundu
 
CAMİLERİN BAKIMLARI BELEDİYEDEN
Yaşam Haberi
CAMİLERİN BAKIMLARI BELEDİYEDEN

19 Mayıs Belediyesi’nin bölgede yaptığı çalışmalar takdir toplamaya devam ediyor.

   19 Mayıs Belediyesi’nin camilerde yaptığı çalışmalar tüm yoğunluğuyla devam ediyor. Bölgede bulunan camilerde tespit edilen eksiklikler giderilirken camilerin bakım ve onarım işleri de 19 Mayıs Belediyesi tarafından gerçekleştirilmeye devam ediyor.

    19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu Karşıyaka Mahallesi, Karşıyaka camiinde namaz sonrası Karşıyaka mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Başkan Topaloğlu  “Camilerimiz bizim için çok önemli, camilerimizin temizlik, bakım, onarım ve eksikliklerini gidermek için bir dizi çalışma yapıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ilçemizde bulanan birçok camimizin eksikliklerini giderdik. Ayrıca böyle ziyaretlerle hem halkımızın sorun ve isteklerini dinliyor, elimizden geldiğince isteklerine cevap vermeye sorunlarını çözmeye çalışıyoruz” dedi.

    Karşıyaka Mahalle sakinleri”Öncelikle başkanımıza böyle ziyaretlerle bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür eder, gerek camimiz için gerekse mahallemiz için yapmış olduğu tüm çalışmalar için Karşıyaka mahalle sakinleri adına teşekkür ederiz” dedi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: camilerin, bakimlari, belediyeden
Yorumlar
Haber Yazılımı