Haber Detayı
07 Ocak 2013 - Pazartesi 19:13 Bu haber 1677 kez okundu
 
"BİR DÖNEM DAHA İSTİYORUM"
Siyaset Haberi

 

Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Yardımcı Fatih Seven ve Gençlik Kolları Kurucular Kurulu, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaret, Kurucular Kurulunun yoğun katılımıyla gerçekleşti. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs ile ilgili gündemde olan konuları gençlerle değerlendirdi.19 Mayıs’ta yapımı devam eden ve 2013’te gerçekleştirilecek projeleri açıkladı. Geçmiş yıllardaki teşkilat çalışmalarını paylaştıkça zaman zaman duygusal anlarda yaşandı. Gençlerin "2014’te aday olacak mısınız?" sorusuna 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, yeni dönemde yeniden aday olup olmayacağı konusuna açıklık getirdi.

Başkan Topaloğlu adaylığı ile ilgili olarak şunları söyledi: "Belediyecilik konusunda, zaman geçtikçe, tecrübelerimizi artırdık. Artık ayaklarımızın üzerine daha sağlam basıyoruz. Elbette takdir 19 Mayıs’lı hemşerilerimizindir. Partimiz ve milletimiz uygun görürse bir dönem daha istiyorum" dedi.

 

BAŞKAN’IN 2013 HEDEFLERİ

2012 yılını da değerlendiren Başkan Osman Topaloğlu, 2013 hedefleriyle ilgili iddialı konuştu. Başkan Topaloğlu, "2012’yi başarılı bir şekilde tamamladık. İmkânlarımız ölçüsünde hizmetlerimizi sürdürdük. 19 Mayıs her geçen gün daha temiz. Alt yapı yatırımlarına her geçen gün daha önem veriyoruz. Aksaklık ve eksiklikler giderilerek 2013’te daha da başarılı hedefe ulaşacağız. Birlik ve beraberliğimiz kuvvetlenmeli. 19 Mayıs bir bütün olarak ele almalıyız. 19 Mayıs ne kadar güçlü olursa bölgemize o kadar hizmet gelir. Tüm halkımızdan görüş ve öneri bekliyoruz. Bir de yapılan hizmetlere sahip çıkılsın istiyoruz” diye konuştu

 

GENÇLİK SİYASETTEKİ MAGAZİN KONULARINA BAKMAZ, GÖREVİNİ YAPAR .

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Seven; " 2001 yılında tozlu ve çamurlu yollarda yürüdüğümüz dava arkadaşlarımızı unutmadık, unutturmayacağız. Şehrimizin hizmetlerini birlikte takip ediyoruz. Siyasete ilk başladığı dönemde, bizler kurucu gençlik kolları olarak teşkilatımızda görev yapmaktaydık. 19 Mayıs Belediye Başkanımız gençliğe ne kadar önem verdiğini biliyoruz. Bizlerde ilk ziyaretimizi Başkan Topaloğlu’na yaptık. Bu ziyaretlerimizi sürdürmek istiyoruz. Teşkilatımıza sinerji getirecek. Siyasi çalışmalarımıza katkı yapacağını düşünmekteyiz" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Adil ATICI
Etiketler: bir, dönem, daha, istiyorum, , ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yorumlar
Haber Yazılımı