İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
15 Mart 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 4445 kez okundu
 
BAŞKAN'DAN TIP BAYRAMI ZİYARETİ
Sağlık Haberi
BAŞKAN'DAN TIP BAYRAMI ZİYARETİ

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, 19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesini ziyaret etti.

19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi çalışan doktorların 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlayan başkan Topaloğlu, hekimliğin çok kutsal bir meslek olduğunu söyledi.19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Mehmet Akif Günün’de bulunduğu ziyarette doktorlara çiçek takdim eden başkan Topaloğlu “Aynı zamanda bir Eczacı olarak sizlerin ne kadar özveriyle çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Canımızı emanet ettiğimiz, sağlıklı toplumların oluşmasında emek veren sağlık personelinin hayatımızdaki yeri yadsınamaz. Bu anlamda hayatımızın can damarı olan Türk hekimlerinin çalışma azmi tarih boyunca hiçbir zaman azalmamış tam aksine artmıştır. Hekimlerimizin gerçekleştirmiş oldukları bu onurlu çalışmalara insanlık her zaman minnettar olacaktır. Fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum" dedi.

Sağlık alanında eskiye nazaran bu gün çok büyük gelişmeler olmaktadır diyen başkan Topaloğlu “Bizlerde siz değerli hocalarımızın katkısıyla sağlık seminerleri düzenleyerek ilçe hakkını bilinçlendirmeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Topaloğlu'na ziyaretinden dolayı teşekkür eden 19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Akif Gün "Başkanımız bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Bu nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederim" dedi. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: başkandan, tip, bayrami, ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı