Haber Detayı
19 Ağustos 2016 - Cuma 10:10 Bu haber 104280 kez okundu
 
BAŞKAN YILMAZ O KÖYLERİN DE YOL HASRETİNİ BİTİRİYOR
Samsun'un en uzak ilçelerinden Vezirköprü’ye bağlı Aydoğdu, Çekalan, İmircik, Danabaş ve Tarlakale Mahallelerini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz; “Yıllardır yaşanmaz, gidilmez denilen bu mahallelerimizin de yapacağımız yol çalışmaları ile çehresini değiştireceğiz” dedi.
Gündem Haberi
BAŞKAN YILMAZ O KÖYLERİN DE YOL HASRETİNİ BİTİRİYOR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ekibi ile birlikte Samsun'un 17 ilçesinin köylerini karış karış gezerek sorunları yerinde tespit edip çözüme kavuşturuyor. Vezirköprü'ye bağlı Aydoğdu, Çekalan, İmircik, Danabaş, Tarlakale mahallelerini ziyaret eden Başkan Yılmaz, toz toprak içindeki mahallelerin sorununa neşter vurulacağını söyledi.

 

KÖYLERİ KARIŞ KARIŞ GEZİYORUZ

 

Başkan Yılmaz, mahalleleri bozuk, çamurlu ve tozlu yollardan kurtaracaklarını belirterek, "Tüm ilçelerde alt yapı yatırımlarının hızla devam ediyor.17 ilçemizin köylerini karış karış geziyoruz. Eksiklikleri yerinde tespit ediyoruz. Bugün gezdiğimiz mahallelerimizde de en kısa sürede kolları sıvayıp çalışmalara başlayacağız. Yıllardır yaşanmaz, gidilmez denilen bu mahallelerimizin de yapacağımız yol çalışmaları ile çehresini değiştireceğiz." diye konuştu.

   Başkan Yılmaz'a köy gezileri sırasında Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, daire başkanları ve muhtarlar eşlik etti.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Samsunun, uzak, ilçelerinden, Vezirköprü’ye, bağlı, Aydoğdu, Çekalan, İmircik, D
Yorumlar
Haber Yazılımı