Haber Detayı
03 Şubat 2013 - Pazar 19:13 Bu haber 2249 kez okundu
 
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
Siyaset Haberi
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, "Doğal gaz sizin peşinizi bırakmayacak. 19 Mayıs'a doğal gazı en kısa zamanda getireceğiz" dedi.

 Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Samsun'a oradan da Bafra ve Alaçam ilçesine geçerek temel atma programına katılmak için giderken baba ocağı olan 19 Mayıs ilçesine uğradı. 19 Mayıs ilçesi Hükümet Konağı karşısında bulunan Mevlana çay bahçesinde Kılıç hemşehrileri ile hasret giderdi.

 19 MAYIS İLÇESİNE YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, "Bugün programlarımız Bafra ve Alaçam'dı. Sizleri böyle coşkulu görünce uğramadan geçmek istemedik, gayretle azimle sizler için çalışıyoruz” dedi.

Kılıç, sizlerde yapılanların farkındasınız. Siz yapılan çalışmaları görünce bizimde gayretimiz bir kat daha fazla oluyor. Hem hükümet olarak merkezden canla başla çalışmalarımıza her alanda devam ediyoruz.

 

“DEREKÖY BİZİM BÜYÜYEN BELDELERİMİZDEN”

Dereköy’de okul inşaatına başladık. Anadolu Lisesi 24 derslik Yeşil Köyün merasında çalışmalar başladı. Dereköy'de ciddi bir mağduriyet vardı. Dereköy bizim büyüyen beldelerimizden biri orada ilköğretim okul inşaatına aynı şekilde başladık. 19 Mayıs'ta Sivil havacılık yüksek okulunu açtık. Öğrenciler geldi. İlçede ev kiralayan öğrenciler var. Bu çocukların kıymetini bilmek lazım üniversite burada hocalarımıza değer vermek lazım. Hava ve Uzay bilimleri Fakültesi uçak motoru uçak pervanesi projesi hava ve uzay bilimleri fakültesi burada aynı şekilde devam ediyor. Bütün bunlar 19 Mayıs'a kazandırılan güzellikler. Bunlar sizlerle birlikte olan işler baktığımızda burada yapılan işlere hava alanı bitti, havacılık yüksek okulu bitti, havacılık uzay bilimlerinin fakültesi inşaatı bitmek üzere önümüz yıl öğrenci alacak bütün bunlar yapılan yapılmakta olan işler daha devamı gelecek. Baraj inşaatımız başlayacak ilçeye önemli bir katkısı olacak. 19 Mayıs Belediyesinin peyzaj çalışması var. Belediyemize Ankara’dan destek çıktık hanımlar kültür merkezi hizmete girdi. Ak Parti hükümetinden o kadar hızlı hizmet almaya alıştınız ki bir saat beklemeye sabrınız yok. Milliyetçilik lafla olmuyor çalışmakla oluyor” şeklinde konuştu.

Programa  AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Yeni, Çağatay Kılıç, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 19 Mayıs Kaymakamı Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe jandarma Komutanı Fatih Yüksel, Emniyet Müdürü Dr. Şener Özdemir, Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal, Yörükler Belediye Başkanı Süleyman Eroğlu, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Eren, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Bayram Konuş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cevdet Usta, Kredi kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Çakmak ve çok sayıda vatandaş katıldı.   

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: bakan, kiliçtan, doğalgaz, müjdesi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
BAKAN KILIÇTAN DOĞALGAZ MÜJDESİ
Yorumlar
Haber Yazılımı