Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 13:57 Bu haber 1421 kez okundu
 
Bafra Ticaret Borsasından Eğitime Destek
Ticaret Borsası Eğitime 55 adet tablet desteğinde bulundu. Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu tarafından Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen’in huzurlarında Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’na teslim edildi.
Gündem Haberi
Bafra Ticaret Borsasından Eğitime Destek

Teslimatta bir konuşma yapan Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu; “Pandemi sürecinde online eğitim gören maddi imkanı olmayan 30 bin öğrenci için TOBB tarafından başlatılan klavyeli tablet yardımları için borsamıza gönderilen tabletler Bafra Kaymakamlık makamında Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’na teslim edilmiştir.

Geleceğin güvencesi olarak gördüğümüz gençlerin eğitimini de çok önemseyen, maddi imkanları bulunmayan bütün çocuklarımızın da eğitim ve öğretim programlarına erişebilmeleri için TOBB tarafından yapılan bu yardımlardan dolayı, TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na şahsım ve kurumum adına tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Bafra  Kaymakamı Cevdet Ertürkmen ise tablet bağışı için; “TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bu bizim için ve öğrenciler için çok kıymetli bir bağıştır. Bu bağıştan dolayı çok minnettarız ve bu bağışta emeği geçen herkese çok teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Tablet bağışında Bafra Ticaret Borsası Genel Sekreteri Bayram Tosun’da hazır bulundu.

HARUN YAZICI

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Bafra, Ticaret, Borsasından, Eğitime, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı