Haber Detayı
08 Temmuz 2020 - Çarşamba 16:23 Bu haber 516 kez okundu
 
BAFRA BELEDİYESİ WHATSAPP HATTI MEMNUN ETTİ
Sosyal Belediyecilik alanında yapılan çalışmalar nedeniyle takdir toplayan Bafra Belediyesi’nin hayata geçirdiği “WhatsApp İletişim Hattı” vatandaş memnuniyetini arttırdı.
Gündem Haberi
BAFRA BELEDİYESİ WHATSAPP HATTI MEMNUN ETTİ

Başkanın İlk İcraatlardan Bir Tanesi

Bafra Belediyesi çağın gereksinimlerine uygun olarak WhatsApp İletişim Hattı’nı hayata geçirmişti. Vatandaşların talep, şikâyet ve önerilerinin cep telefonu yoluyla Bafra Belediyesi’ne iletildiği WhatsApp İletişim Hattı sayesinde sorunlara anında çözüm üretme imkânı bulundu.

 

Bafrayı Ortak Akılla Yönetiyoruz

Bafra Belediye Başkan Hamit Kılıç: “Siyasi olarak elbette farklı görüşlere ve duruşlara sahip olabiliriz ama Bafra’mızın çıkarları söz konusu olduğunda birlikte hareket edebilme erdemini gösterebilecek kadrolara sahibiz. Ülkemizin, birliğe, beraberliğe, kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde burada ortaya koyduğumuz fotoğrafı çok çok önemli görüyorum ”dedi.

 WhatsApp İletişim Hattına gelen şikâyetlerin ilgili birimlerce anıda çözülmesinin vatandaşları memnun ettiğini söyleyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,“ Bizler belediyecilik hizmetlerimizi ortak akıl  bilinçle sürdürüyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımızın da sunacağı katkıları, önerileri dikkate alıyoruz ”şeklinde konuştu.

 Başkan Kılıç, WhatsApp İletişim Hattı ile Bafra Belediyesi’ne talep, şikâyet ve önerilerde bulunan vatandaşlara belediyecilik hizmetlerine katkı sağladıkları için teşekkür etti. Bafra belediyesi WhatsApp iletişim hattı. 0535 433 80 80

Hatırlanacağı gibi Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, göreve gelmesi ile birlikte hayata geçirdiği Ortak Akıl Buluşmaların kapsamında aralarında şimdiye kadar görev yapmış belediye başkanları başta olmak üzere, Mahalle Muhtarları, Galericiler Sitesi Kızılırmak Sanayi Sitesi, Taksiciler Derneği, Minibüsçüler Derneği, Türk Kamu-Sen, Genç İş Adamları Derneği, Terziler ve Tuhafiyeciler Odası, Marangozlar Odası, Berberler ve Kuaförler Odası, Elektrik ve Elektronikçiler Odası, Müteahhitler, Dolmuşçular ve Gençlerle bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunmuştu.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: BAFRA, BELEDİYESİ, WHATSAPP, HATTI, MEMNUN, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı