Haber Detayı
25 Mart 2013 - Pazartesi 19:13 Bu haber 2431 kez okundu
 
AYHAN ERİŞKEN'E VEDA YEMEĞİ
Gündem Haberi
AYHAN ERİŞKEN'E VEDA YEMEĞİ

19 Mayıs Kaymakamlığı’nda Yazı İşleri Müdürü olarak yaklaşık 3 yıldır görev yapan Ayhan ERİŞKEN’in Ayvacık Kaymakamlığı’na Yazı İşleri Müdürü olarak naklen atanması sebebiyle 19 Mayıs Köy ve Mahalle Muhtarları tarafından veda yemeği düzenlendi.

 

Ayhan ERİŞKEN yaptığı konuşmada; “3 yıla yakın bir süredir Yazı İşleri Müdürü olarak görev yaptığını, insan odaklı bir yönetim anlayışı temelinde ve halkımızın ödediği vergilerle maaşının aldığının bilincinde olan bir kamu görevlisi olarak, mevzuatlarla tarafımıza verilen kamu hizmetlerini empati yaparak yani kendimi vatandaşın yerine koyarak en etkin ve en verimli şekilde yerine getirmeye çalıştım. Umuyorum ki vatandaşlarımıza ve sizlere layık olabilmişimdir. Kapılarımız bundan önce olduğu gibi bundan sonrada herkese sonuna kadar açık olacaktır. Bundan sonraki memuriyetimde de hizmetlerimi aynı bilinç ve sorumlulukla yerine getireceğimden ve halkımızın hizmetinde halkımızın hizmetkarı olacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Ayvacık’a yolu düşenleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağını söyleyen Erişken, "Yemeğe katılan değerli muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Benim herhangi bir hakkım varsa helal olsun, selamını, güler yüzünü ve işbirliğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli muhtarlarımız hakkınızı sizde helal edin” dedi.

Veda yemeğinde konuşan Muhtarlarda; “Helal olsun diyerek Ayvacık Kaymakamlığına Yazı İşleri Müdürü olarak atanan Ayhan ERİŞKEN’e bundan sonraki çalışma hayatında başarılar” dilediler.

Birlikte yenilen akşam yemeğini takiben toplu olarak resim çekildi ve tek tek veda ile yemek son buldu.

Bizde 19 Mayıs Gazetesi olarak ilçemizden Ayvacık Kaymakamlığına Yazı İşleri Müdürü olarak atanan Ayhan ERİŞKEN’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Adil ATICI
Etiketler: ayhan, erişkene, veda, yemeği
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYHAN ERİŞKEN'E VEDA YEMEĞİ
AYHAN ERİŞKEN'E VEDA YEMEĞİ
Yorumlar
Haber Yazılımı