Haber Detayı
16 Haziran 2021 - Çarşamba 10:18 Bu haber 3849 kez okundu
 
Aydoğan Turizm Yeniden Yollarda
Aydoğan Turizm Otobüs İşletmesi Bafra ilçesinde son model otobüsleriyle tanıtım turu düzenledi.
Gündem Haberi
Aydoğan Turizm Yeniden Yollarda

“Yarım Asırdan Fazla Bafra Ve Bölge Halkının Yanındayız”

Aydoğan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hacı İsmail Aydoğan yaptığı açıklamada; “Aydoğan Turizm 1963 yılında şehirlerarası otobüs taşımacılığı hizmetine başladı. Babamızdan gelen bir sektör o gün bugündür devam etmekteyiz. Biz Aydoğan Turizm firması olarak kaliteli hizmeti ve yolcu memnuniyetini esas alan Aydoğan Turizm uzun seyahatleri bir keyfe dönüştürmeyi bilen deneyimli personeli ile birlikte 30 yılı aşkın süredir Türkiye yollarında ve de olmaya devam edecektir. 2011 yılında bazı nedenlerden dolayı bir otobüs firmasıyla ortak olduk. Bizi de Aydoğan Turizm olarak herkes bilir. Sosyal yanlarımız geniştir. Daha sonra ortak olduğumuz otobüs firması ile şartlarımız uymadı. Bizim alt yapımız zaten bizim yapımızdı. Tekrar efsane Aydoğan Turizmi hizmete sokmaya karar verdik. Bizim sosyal yanlarımızı sadece Bafra değil, Samsun ve diğer şehirlerdeki yolcularımız gayet iyi bilirler.

Aydoğan Turizm firması olarak 1970 yılından bugüne hiçbir Samsun yolcusundan ücret talep etmedik. Ayrıca sadece Bafra Samsun arası değil, öğrenci olup da diğer şehirlerde okuyan çocuklarımıza gidiş geliş ücretsiz paso verip eğitimlerine bir nebzede olsa maddi ve manevi kazanç sağlamış olduk. Ve şu anda okuyup iyi bir mevkie gelen çocuklarımız ara sıra bizleri ziyaret ederek teşekkürlerini sunuyorlar. Bizlerde tabi ki duygulanıyoruz.

İnşallah bugünden itibaren 17 Haziran tarihi itibari ile hizmetimiz daha da güçlenmiş vaziyette başlayacak ve aynı tempo ile devam edecektir. Biz Bafralıların emrindeyiz. İstedikleri an sosyal proje kapsamında hizmetlerimiz devam edecektir. İnşallah Bafra ve Bölge halkına Aydoğan Turizm hayırlı uğurlu olur düşüncesi içerisindeyim. Çünkü 1963 yılından bugüne Aydoğan Turizm olarak otobüs sektöründe hizmet vermekteyiz. 60 yıla yakındır Bafra ve Bölge halkının yanındayız” ifadelerini kullanarak sözlerini tamamladı.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Aydoğan, Turizm, Yeniden, Yollarda,
Yorumlar
Haber Yazılımı