Haber Detayı
11 Mayıs 2022 - Çarşamba 19:22 Bu haber 6143 kez okundu
 
AYDIN İNŞAAT DUALARLA AÇILDI
19 Mayıs ilçesinde Aydın İnşaat Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde dualarla hizmete girdi.
Ekonomi Haberi
AYDIN İNŞAAT DUALARLA AÇILDI

Aydın İnşaat Yönetim Kurulu Sahibi İş İnsanı Hüseyin Aydın, “Aydın İnşaat, Termal Seramik,  Bien, Anka, Çanakkale Seramik, Granito ve Filli Boya Ana Bayi olarak ilçemize yakışan bir mağaza yapmak için özen gösterdik. Değerli 19 Mayıs halkının hak ettiği bir showroomu kurduk. Gelişen inşaat sektörünün kaba inşaatı sonrası dekorasyon ve tadilat, Bien Termal seramik, banyo batarya çeşitleri, su gurubu ürünleri, Filli Boya bayiliği ve çeşitlerini mağazamızla buluşturduk. Amacımız hizmetin en iyisini 19 Mayıs İlçemize sunmaktır” dedi.

 

Aydın İnşaat’ın yeni mekânın ilçemize hayırlı olması temennisinde bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “İyi ürünler sunmak, hem ekonomiye katkı hem de personel çalıştırarak iş imkânı sağlayan böyle güzel mekânların ilçemizde açılması gurur vericidir” ifadelerini kullandı.

 

Aydın İnşaat, Termal Seramik, Bien, Anka, Çanakkale Seramik, Granito ve Filli Boya Ana Bayi açılışına 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra TSO Başkanı Göksel Başer, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, İyi Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Uğur Yaman, 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş, Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mimar İbrahim Türkoğlu, Sedat Karakoç, Belediye Meclis Üyeleri Ömer Atik ve Yusuf Aydın, Termal Seramik CEO Samet Karakaş ve Bölge Müdürü Kadir Pak, 19 Mayıs Ziraat Bankası Yetkililer, Sanayici ve İş Adamları ve ilçe esnafı katıldı.

Aydın İnşaat, Termal Seramik, Bien, Anka, Çanakkale Seramik, Granito ve Filli Boya Ana Bayi mağazasının açılış kurdelesi kesildikten sonra davetliler mağazanın showroom da bulunan ürünlerini incelediler.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: AYDIN, İNŞAAT, DUALARLA, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı