Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 14:52 Bu haber 869 kez okundu
 
Anlamlı Hediye
19 Mayıs İlçe Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü tarafından Recep Öztürk’e akülü engelli aracı takdim edildi.
Gündem Haberi
Anlamlı Hediye

19 Mayıs İlçe Müftülüğü Engelli Koordinatörü Temsilcisi Hüseyin Başer’in organize etmiş olduğu 19 Mayıs İlçe Müftülüğünün de katkılarıyla yurtdışında, Almanya’nın Mūnih Eyaletine bağlı Donauwörth Merkez Camii Dernek Başkanı Mehmet İpek tarafından Özel Beyaz Kar Rehabilitasyon Merkezi Öğrencisi Recep Öztürk’e akülü engelli aracı takdim edildi.

 

19 Mayıs İlçe Müftüsü Hüseyin Gargı konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Engelli Koordinatörümüz İmam Hatip Hüseyin Başer hocama, İmam Hatip Veysel Ayaz’a ile Mehmet Karaman’a ve katkılarından dolayı Almanya’nın Mūnih Eyaletine bağlı Donauwörth Merkez Camii Dernek Başkanı Mehmet İpek’e rehabilitasyon öğrencimiz Recep Öztürk’e kazandırmış oldukları akülü engelli aracı için teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.

 

19 Mayıs İlçe Müftülüğü Engelli Koordinatörü Temsilcisi Hüseyin Başer ise; “Engelli arkadaşlarımız için bu tür faaliyetlerimiz devam edecektir. Hayırsever vatandaşlarımız ve İmam Hatip arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, ağabeyimiz Recep Öztürk’e akülü engelli aracı hayırlı olsun diyorum” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Anlamlı, Hediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı