Haber Detayı
15 Şubat 2014 - Cumartesi 18:22 Bu haber 2429 kez okundu
 
AKP'DEN HESAP SORACAĞIZ
CHP 19 MAYIS SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI.
Siyaset Haberi
AKP'DEN HESAP SORACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 19 Mayıs Seçim Koordinasyon Merkezi miting havasında gerçekleşti.

 

Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç, CHP Samsun Millet Vekili İhsan Kalkavan, MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, CHP 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Ercan Akduman, CHP 19 Mayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş, MHP 19 Mayıs ilçe Başkanı Murat Küçük, MHP 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Hüseyin Kurt, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

AKP’DEN HESAP SORACAĞIZ

Selamlama konuşmasını yapan CHP 19 Mayıs ilçe Başkanı Yakup Konuş, ”19 Mayıs ilçesinde seçim çalışmalarımız boyunca ilçemizin sıkıntılarını mahalle ve köy gezilerinde vatandaşlarımıza anlatacağız. 19 Mayısımıza yapılan ve yapılmayan hizmetleri ve bizim yapacağımız projeleri herkese anlatacağım” dedi.

Konuş sözlerine şöyle devam etti, "19 Mayıs ilçemizde adliyemiz kapatıldı, bir sabıka kaydı için Bafra’ya gidiyoruz. 2b arazileriyle ilgili köylümüzün, çiftçimizin mağduriyetini vatandaşlarımıza anlatacağız.  19 Mayıslı hemşerilerimizin vergileriyle sağlanan kaynakları sigara fabrikası yöneticilerine nasıl peşkeş çektiklerini bir bir anlatacağız. 19 Mayıslı gençlerimize iş sözü verilerek seçimi kazandıktan sonra onları unutanları anlatacağız, genç kardeşlerimizin duygularını ve umutlarını sömürdüklerini anlatacağız. Sahile giden yolda uzun yıllardır orada kalan ağaçlarımızı nasıl katlettiler yaptıkları sahil yolu Engiz deresi ıslahı nasıl ranta çevirdiklerini anlatacağız bunların hesabını AKP’den sorucağız” dedi.

 

CHP 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Ercan Akduman, "Demokrasilere her zaman sahip çıkan belediye anlayışımızla, toplumsal gelişmelere duyarlı, tüm halkına sahip çıkan belediye anlayışımız var. Hedefimiz 19 Mayıs'ta yeni yatırımlar istihdam alanları yaratmak olacaktır” dedi.

 

CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, "19 Mayıs ilçesi tarihin en önemli seçimini yaşayacak. Hükümet, memuruna işçisine kumar ve talih oyunları trafik cezaları olmasın inanın maaşlarını ödemeye para bulamayacak ”dedi.

 

ADAYIMIZ AKP KARŞISINDA GÜÇLÜ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Haluk Koç, "19 Mayıslı hemşerilerime teşekkür ediyorum, AKP hükümetine dik durdukları için” dedi. Karadenizli şivesiyle seçmenlerine seslenen  Haluk Koç, "Hırsız var dedum bana inanmadun, aha da hırsuz. Dünyanın her yerinde hırsızlık yapanları kovalarlar. Kanunlar cezası neyse onu yargılar. Bizim Türkiye’de böyle bir şey yok. Seçimlerde sandığa sahip çıkmak zorundayız. Adayımız AKP karşısında güçlü olarak görüküyor. Mutlaka Türkiye’deki bu kötü gidişe dur demek zorundayız. Samsun'da Yusuf Ziya Yılmaz hikayesini bitirmek zorundayız. Ankara’da bir padişahla uğraşıyoruz. Beyefendi 19 Mayıs ilçesine gelmiş bana oy vermezseniz 19 Mayıs'a hizmet gelmezmiş demiş, sen kimsin kardeşim babanın kayağını mı buraya gönderiyorsun. Vatandaşlar bunlara güzel cevabı sandıkta verecek. Güçlerimizi birleştirelim bağımsız mutlu onurlu dürüst bir Türkiye için CHP diyorum”dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: CHP, 19, MAYIS, SEÇİM, KOORDİNASYON, MERKEZİ, AÇILDI
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AKP'DEN HESAP SORACAĞIZ
AKP'DEN HESAP SORACAĞIZ
AKP'DEN HESAP SORACAĞIZ
AKP'DEN HESAP SORACAĞIZ
AKP'DEN HESAP SORACAĞIZ
Yorumlar
Haber Yazılımı