Haber Detayı
15 Ekim 2015 - Perşembe 12:41 Bu haber 13629 kez okundu
 
AK Gençlerden İHH’ya Ziyaret
Ak Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kolları ilçemizde faaliyet gösteren STK ve derneklerle görüşüp fikir alışverişinde bulunmak ve hasbihal etmek üzere ilk ziyaretlerini İHH'ya gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi
AK Gençlerden İHH’ya Ziyaret

AK Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kolları Hakan Yazar Başkanlığında İHH İnsani Yardım Vakfı 19 Mayıs Temsilciliğini ziyaret etti.

 

19 Mayıs İHH Temsilciliğini Yapan Engin Yazar ve Yönetimi Ak Parti İlçe Gençlik Kollarını Cumhuriyet Mahallesi Ekrem Ünyay Sokakta bulunan şubelerinde misafir etti.

 

İHH 19 Mayıs Temsilcisi Engin Kara, “Nerede bir zulüm, nerede yardıma muhtaç biri, nerede bir mazlum varsa diline, rengine ve dinine bakmadan ilk yardım elini uzatan her zaman İHH olmuştur” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

AK Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kolları Hakan Yazar, “Yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı tebrik ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Genel seçimlerin tüm dünyayı ilgilendirdiğini ifade eden Yazar, “Genel seçimler sadece Türkiye’yi değil bütün mazlum ve muhtaçları ilgilendiriyor. Mazlum ve muhtaçların beklentilerinin bilincinde olarak yorulmak nedir bilmeden çalışıp hep birlikte AK Parti bayrağını çok güçlü şekilde dalgalandıracağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Ak, Parti, 19, Mayıs, İlçe, Gençlik, Kolları, ilçemizde, faaliyet, gösteren, STK
Yorumlar
Haber Yazılımı