Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 10:51 Bu haber 1957 kez okundu
 
AK Parti 19 Mayıs Heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Buluştu
AK Parti İlçe Başkanı Fatih Seven, beraberindeki Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinden oluşan heyetle birlikte bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti.
Siyaset Haberi
AK Parti 19 Mayıs Heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Buluştu

Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti Grup Toplantısına katılan Ak Parti İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet Grup Toplantısının ardından AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile birlikte Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

 

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Seven; “Kıymetlimiz, Milletin Adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a 19 Mayıs’lı hemşehrilerimizin “SELAM”ını ilettik. Allah Devlet Başkanımıza uzun ömürler versin. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan, Milletvekillerimiz Sayın Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı’yı ziyaret ettik. Milletvekillerimiz ile 19 Mayıs İlçemiz ile ilgili görüşmeler yaparak, milletvekillerimiz ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yapılan görüşme ilçemiz için çok yararlı bir görüşme oldu. Kendilerine bizleri ağırladığı için teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: AK, Parti, 19, Mayıs, Heyeti, Cumhurbaşkanı, Erdoğan’la, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı