Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 14:57 Bu haber 4962 kez okundu
 
AHŞAP AKIL OYUNLARI SERGİSİ AÇILDI
19 Mayıs Belediyesi 1.Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları sergisi 19 Mayıs Belediye hizmet binasında bulunan toplantı salonunda açıldı.
Kültür-Sanat Haberi
AHŞAP AKIL OYUNLARI SERGİSİ AÇILDI

Açılışa 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu “Hem sağlıklı hem de eğitici ahşap akıl oyunlarını 19 Mayıslı çocuklarımızla buluşturduk. Bu oyunlar çocukların yalnızca yeteneklerini geliştirmekle kalmaz, kötü alışkanlıklar edinmelerine de engel olur. Kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkiler ve geliştirir. Çocuklarımızın bu etkinlikten memnun kaldıklarını görmek çok güzel. Bu etkinlik sadece çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinlerimiz içinde çok faydalı. Bu tip kültürel etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner” Çocuklarımız için bu sergiyi düzenleyen Sayın Başkanımız Osman Topaloğlu’na çok teşekkür ederim. Bu oyunlarla çocuklarımızın zihinsel ve bilişsel yeteneklerini geliştirebildikleri çok güzel bir sergi düzenlenmiştir” dedi.

Bu gün açılışı gerçekleşen 19 Mayıs Belediyesi 1.Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları sergisi 15-16-17 Şubatta belediye hizmet binasında bulunan toplantı salonunda açık olmaya devam edecek.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: AHŞAP, AKIL, OYUNLARI, SERGİSİ, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı