Haber Detayı
25 Kasım 2012 - Pazar 19:13 Bu haber 5656 kez okundu
 
İLÇE TARIM MÜDÜRÜ MEHMET GÜL GÖREVİNE BAŞLADI
Gündem Haberi
İLÇE TARIM MÜDÜRÜ MEHMET GÜL GÖREVİNE BAŞLADI

19 Mayıs İlçe Tarım Müdürü Mehmet Gül göreve başladı. Gümüşhane Gıda Tarım ve Hayvancılık il Müdürlüğünde Gıda ve Yem Şube Müdürü olarak görev yapan Mehmet Gül, 19 Mayıs İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü olarak göreve başladı.

Mehmet Gül,  19 Mayıs organik tarımda önemli bir yere sahip bir ilçe, bu anlamda Çiftçilerimizi ziyaret edip onların sorunlarını yakından takip edeceğini belirtti.

Mehmet Gülün öz geçmişi: 1968 Cide - Kastamonu doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Cide’nin İlyasbey köyünde, Liseyi Ankara Laborant Meslek Lisesinde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesinde Lisans eğitimimi, İ.Ü. Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım.

1986-1987 yıllarında Adana Veteriner Kontrol Araştırma Enstitüsünde, 1988 yılında Kayseri İl Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’nde Laborant olarak çalıştım. 1993-1995 yıllarında Kayseri Tarım İl Müdürlüğü, Proje ve İstatistik Şube Müdürlüğü’nde Mühendis olarak, 1995-2010 yıllarında Samsun Tarım İl Müdürlüğü Kontrol Şube Müdürlüğü’nde Kontrolör olarak,  2010-2012 yıllarında Gümüşhane Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak çalıştım. Şu anda  19 Mayıs İlçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünde İlçe Müdürü olarak göreve başladım. İyi düzeyde İngilizce biliyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ilçe, tarim, müdürü, mehmet, gül, görevine, başladi
Yorumlar
Haber Yazılımı