Haber Detayı
01 Mart 2017 - Çarşamba 11:34 Bu haber 2085 kez okundu
 
İLÇE DANIŞMA MECLİSİ’NDE “EVET” DEDİLER
19 Mayıs ilçesi Ak Parti 75. İlçe danışma meclisi toplantısında sürpriz yaşandı.
Gündem Haberi
İLÇE DANIŞMA MECLİSİ’NDE “EVET” DEDİLER

Dünya evine girmek için gün sayan Esma Kalaycı ve Osman Akgenç isimli genç çiftler nikah merasimi için ilçe danışma meclisi toplantısını seçtiler.

19 Mayıs Belediyesi düğün salonunda gerçekleştirilen ilçe danışma meclisi toplantısına Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı ve çok sayıda partili katıldı.

İlçe danışma meclisi toplantısı sonunda sürpriz bir şekilde salona gelen Esma ve Osman nikâhlarının ilçe danışma meclisinde kıyılmasını istedi. Bu isteklerini geri çevirmeyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve nikâh şahitleri olmasını istedikleri Samsun Milletvekili Fuat Köktaş genç çiftin nikâhlarını kıydı.

Olaydan bilgisi olmadığını belirten Samsun Milletvekili Fuat Köktaş; ‘’ bizim için de sürpriz oldu. Halkoylaması hakkında istişarelerde bulunduğumuz bu meclis toplantısında, genç kardeşlerimizin önemli bu süreçte anlamlı bir EVET demesi bizleri mutlu etti.’’ dedi.

Nikâhlarını kıyan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Esma ve Osman böyle bir taleple bize başvurduklarında ‘neden olmasın’ dedik. Çok da güzel oldu. Böylesine anlamlı bir günde hem halkoylamasına hem de ömür boyu mutluluğa ‘’EVET’’ demeleri bizleri mutlu etti.’’ dedi.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: İLÇE, DANIŞMA, MECLİSİ’NDE, “EVET”, DEDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı